تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۶:۱۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سند توسعه شهرستان در راستای سیاست و رهنمودهای فرماندار باید تهیه شود

حبیب‌نژاد بابیان اینکه سند توسعه شهرستان باید در راستای سیاست و رهنمودهای فرماندار تهیه شود، اظهار کرد: ما نیز در راستای چشم‌انداز این سند توسعه شهرستان را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، معاون فرماندار سیمرغ در جلسه شورای اداری این شهرستان ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: وظیفه ما به‌عنوان نماینده دولت قانون‌گرایی و حفظ اعتدال است. و احترام و تعامل سازنده با همه تفکرات سیاسی در سرلوحه کار ما قرار دارد.

 

وی ادامه داد: اصل و روش ما بر روی تعامل قرار دارد و از همه عزیزان با هر تفکری در راستای شکل‌دهی وحدت استفاده می‌کنیم.

 

مجتبی حبیب‌نژاد بابیان اینکه مطمئناً در راستای سیاست فرماندار محترم نیز این برنامه‌ها به اجرا درخواهد آمد، تصریح کرد: به‌عنوان معاون فرمانداری سیمرغ اجرای این برنامه‌ها را وظیفه خود می‌دانم و مجری آن خواهم بود.

 

معاون فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه سیاست ما در بحث مدیریتی، دستیابی به اهداف و توسعه متوازن شهرستان است، افزود: شهرستان سیمرغ یک شهرستان تازه تأسیس است و اگر خواستار شهرستان توسعه‌یافته هستیم باید به‌صورت ویژه به مسائل زیرساختی پرداخته شود.

 

وی در ادامه گفت: اگر مسائل زیرساختی موردتوجه قرار نگیرد، دستیابی به این اهداف برای ما امکان‌پذیر نخواهد بود. توسعه متوازن نیازمند توسعه زیرساختی است که با کمک دستگاه‌های اجرایی و مردم این مهم امکان‌پذیر می‌شود.

 

این مسئول متذکر شد: اعتقاد من به مدیریت سیستمی است و مدیریت فردی به‌هیچ‌وجه موردقبول من نبوده و نخواهد بود و به‌شدت با این سیستم مدیریت مقابله می‌کنم.


وی اضافه کرد: هر یک از مدیران باید برنامه خاص خود را بر اساس سند چشم‌انداز ۱۴۰۴ و برنامه پنجم و ششم توسعه داشته باشند. اگر مدیری این برنامه و هدف خاص را نداشته باشد انگیزه سازمانی نیز ندارد.

 

IMG_4617.JPG

 

حبیب‌نژاد بابیان اینکه سند توسعه شهرستان باید در راستای سیاست و رهنمودهای فرماندار تهیه شود، اظهار کرد: ما نیز در راستای چشم‌انداز این سند توسعه شهرستان را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

 

وی ادامه داد: شهرستان تازه تأسیس سیمرغ نیازمند توسعه است و همه ارکان نیز باید در این امر کمک‌کننده و یاری‌دهنده باشند.

 

معاون فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه برای توسعه باید آمایش و مطالعه شهرستانی داشته باشیم، تصریح کرد: باید نقاط ضعف و کاستی شهرستان را شناسایی و برای آن برنامه‌ریزی کرد. مطمئناً اگر این اتفاق رخ دهد در آینده نه‌چندان دور شهرستان سیمرغ یک شهرستان توسعه‌یافته خواهد بود.

 

وی افزود: اعتقاد راسخ به این جمله بزرگان دارم که می‌گویند: «باید خدمت کنیم تا قیمت پیدا کنیم نه به هر قیمتی خدمت بکنیم.».

 

حبیب‌نژاد در پایان از مدیران استانی به‌خصوص استاندار محترم و معاون سیاسی امنیتی و همچنین فرماندار شهرستان سیمرغ به خاطر اعتمادشان تشکر کرد.

ارسال دیدگاه