تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور پرشور کاندیدا‌ها مقدمه حضور پررنگ مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی است

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ با اشاره به موضوع انتخابات ۷ اسفند و حضور گسترده کاندیدا جهت ثبت‌نام، اظهار کرد: انشا الله این حضور پرشور مقدمه حضور پررنگ مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی است.

به گزارش سیمرغ ما، فرماندار شهرستان سیمرغ ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان در رابطه با دلیل طولانی شدن تعیین معاون، اظهار کرد: انتخاب بهترین گزینه برای تصدی پست معاونت فرمانداری شهرستان سیمرغ ارزش سپری کردن این زمان طولانی‌مدت را داشت.

 

فرج‌اله یداله‌پور بابیان اینکه آقای حبیب‌نژاد به‌عنوان نیرویی خوش‌فکر، خوش‌نام، نیک‌اندیش و باتجربه و دارای سابقه طولانی بیش از ۲۰ سال خدمت در مجموعه وزارت کشور و در پست‌های سازمانی مختلف است، اظهار امیدواری نمود و ادامه داد با عنایت به تجربیات کاری موجود ایشان بتوانند هم در عرصه مدیریت داخلی فرمانداری و هم به‌عنوان حلقه اتصال و هماهنگ‌کننده دستگاه‌های اجرایی شهرستان به نحو احسن ایفای نقش نماید.

 

وی در ادامه از حسین محمدی‌رستمی بخشدار سابق مرکزی به دلیل تلاش فراوان و خدمات شایسته در راستای توسعه و عمران بخش مرکزی تقدیر و تشکر نمود و آقای حسین زاهدی خطیر را که دارای سوابق و تجربیات ۱۸ ساله کاری در حوزه فنی استانداری هستند را به‌عنوان بخشدار مرکزی شهرستان سیمرغ معرفی نمود.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ در این خصوص اظهار امیدواری کرد و گفت: با عنایت به تجربیات ایشان در حوزه فنی و عمرانی و با نگاهی پررنگ به بخش فرهنگی در سطح روستاهای بخش، منشأ اثر و خدمات قابل‌توجه داشته باشند.

 

IMG_4551

 

این مسئول با اشاره به بحث چرخش مسئولیت و جایگاه‌ها، تصریح کرد: هیچ جای دل‌نگرانی و کدورت نیست و آنچه حائز اهمیت است خدمتگزاری به مردم است.

 

وی ادامه داد: باید از موقعیت داشتن مسئولیت به‌عنوان فرصت خدمتگزاری و گره‌گشایی مشکلات مردم و تأمین رضایتمندی آنان نسبت به‌نظام جمهوری اسلامی استفاده کرد.

 

یداله‌پور بابیان اینکه هفته وحدت را در پیش داریم، افزود: وحدت نیاز اساسی مسلمانان در جهان پرتلاطم کنونی و راه‌کار مقابله با رژیم غاصب صهیونیست و گروهک تکفیری داعش است. که با اقداماتشان به دنبال تخریب چهره دین اسلام هستند.

 

وی تصریح کرد: در عرصه داخلی نیز امروز ما برای سرافرازی جمهوری اسلامی ایران و مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام در سال همدلی و هم‌زبانی نیاز به وحدت داریم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ با اشاره به موضوع انتخابات ۷ اسفند و حضور گسترده کاندیدا جهت ثبت‌نام، اظهار کرد: انشا الله این حضور پرشور مقدمه حضور پررنگ مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی است.

 

وی ادامه داد بار دیگر ملت شریف ایران وفاداری خود را به‌نظام جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری و ولایت نشان خواهند داد و وظیفه ما آماده‌سازی بستر برای حضور پررنگ مردم است.

ارسال دیدگاه