تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بهره‌برداری از ۲۰ پروژه عمرانی هفته دولت در سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: ۲۰ پروژه و طرح عمرانی به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت در این شهرستان افتتاح می‌شود.

به گزارش سیمرغ ما، فرج‌الله یدالله‌پور در حاشیه افتتاح پروژه لایتینگ کانال انتقال آب اراضی شالیزاری، اظهار کرد: این هفته فرصتی ایجاد کرد تا از خادمان ملت تقدیر و تشکر شود و مسئولان نیز گزارش عملکرد خود را ارائه دهند.

وی بیان کرد: به مناسبت هفته دولت ۲۰ پروژه عمرانی در شهرستان افتتاح می‌شود که این پروژه‌ها ‌شامل پنج طرح در بخش کشاورزی از سوی اداره جهاد کشاورزی، سه پروژه در بخش شهری توسط شهرداری، پنج پروژه در بخش انرژی از سوی امور توزیع برق، سه پروژه در بخش مسکن از سوی بنیاد مسکن، یک پروژه در بخش حمل و نقل از سوی اداره راه و شهرسازی و یک پروژه عمرانی روستایی نیز توسط دهیاری روستای پایین‌دسته در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: دو پروژه آب‌رسانی نیز توسط اداره آب و فاضلاب روستایی در روستاهای مری و سبزی‌باغ افتتاح می‌شود.

یدالله‌پور با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۲۰ پروژه عمرانی و زیربنایی در شهرستان سیمرغ افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد، اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها را ۲۴ میلیارد ریال اعلام کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی، افزود: یکی از امتیازات نظام جمهوری اسلامی نسبت به نظام‌های دیگر این است که مسئولان و خدمت‌گزاران این نظام از بطن مردم هستند و همه مسئولان ادارات هدفی جزء خدمت به مردم ندارند.

فرماندار شهرستان سیمرغ ادامه داد: خدمت کردن به مردمی که بدون هیچ چشم‌داشتی در تمامی عرصه‌ها حاضر می‌شوند، ارزشمند است و از طرف ما هر چه خدمت به این مردم بشود، باز هم کم است.

یدالله‌پور هفته دولت را یک فرصت برای تمامی ادارات دانست و گفت: در این هفته، ضمن افتتاح پروژه‌های متعدد عمرانی، گزارش عملکرد یک‌ساله دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز در نماز جمعه این‌هفته به سمع و نظر مردم می‌رسد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ در پایان از تجلیل کارمندان برتر شهرستان در هفته دولت خبر داد و گفت: در مراسمی که به مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر برگزار می‌شود، از کارمندان نمونه و برتر شهرستانی تجلیل می‌شود.

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه