تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۱۰:۴۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در انتخابات ملاحظه حق و خدا را کنید، نه کس دیگر

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به دو انتخابات پیش‌رو نیز اشاره کرد و گفت: در انتخابات ملاحظه حق و خدا را کنید و نه کس دیگر.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از میانخبر، آیت‌الله علی معلمی در مراسم سالروز عملیات کربلای چهار و روز شهرستان میاندورود در مسجد جامع شهر سورک با اشاره به ایثارگری‌های شهدا و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: افتخار حضور در دفاع مقدس در تاریخ ماندگار است.

 

 

وی افزود: امام (ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی برای دنیا و مقام با شاه و نظام شاهنشاهی مقابله نکرد به همین دلیل باید توجه کنیم که مسیر را گم نکنیم.

 

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه امام حسین (ع) نماد مقاومت در برابر استکبار است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل بود که متوکل عباسی دستور داده بود هرکسی به زیارت امام حسین (ع) برود دست و پای او را قطع کنند.

 

 

معلمی با اشاره به آغاز هفته وحدت، تصریح کرد: همه در معرض خطر شیطان هستیم و باید مواظب فریب‌های آن باشیم.

 

 

وی بیان کرد: هر کجا حق و باطل مقابل هم قرار گرفتند، کسانی که در حمایت از حق جان باختند، شهید هستند.


 

 


 

امام جمعه قائم شهر با اشاره به نزدیک شدن به ۹ دی، اضافه کرد: ۹ دی روز تجلی ایمان، اعتقاد و باور ملت برای حمایت از امامت و ولایت است.

 

معلمی با تأکید بر اینکه عزت و اقتدار شیعه در سایه امامت است، گفت: اگر امامت نبود پیروزی انقلاب حاصل نمی‌شد.

 

 

وی به دو انتخابات پیش‌رو نیز اشاره کرد و افزود: در انتخابات ملاحظه حق و خدا را کنید و نه کس دیگر.

 

 

معلمی نیاز جدی امروز کشور را اهمیت دادن به اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد: اگر دشمن بفهمد که ما می‌خواهیم سختی ببینیم و روی پای خود بایستیم خودشان به سمت ما می‌آیند در غیر این صورت برای ما ناز می‌دهند.

 

 

امام جمعه قائم شهر تصریح کرد: دشمن می‌خواهد ما را به سازش ذلیلانه بکشاند اما ما وارث عاشورا هستیم و نسل‌های آینده هم این آرزو را به دل دشمن خواهند گذاشت و این مکتب را حفظ خواهند کرد.

 

 

معلمی در پایان با بیان اینکه بنده بیش از سه سال شاگر امام (ره) بودم و رهبری بعد از امام (ره) خلف صالح بودند، بیان کرد: رهبری از همه می‌خواهد که درست عمل کنند اما در عرصه عمل همه خودشان را نشان می‌دهند.

 

 

بلاغ

ارسال دیدگاه