تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ - ۲۳:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انسداد شبانه محور هراز تا ۱۸ دی ماه

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: محور هراز از ساعت ۱۹ امشب تا ساعت ۵ صبح فردا مسدود است و این انسداد شبانه تا تاریخ ۱۸ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش سیمرغ ما، سرهنگ نادر رحمانی اظهار داشت: با توجه به گزارشات ارسالی از محورهای مواصلاتی سراسر کشور در تمام راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.
 
وی افزود: محور شمشک به دیزین، پونل به خلخال کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است، ضمن اینکه محور هراز از آبعلی به سمت آمل به دلیل انجام عملیات اجرایی به صورت شبانه مسدود می شود و خودروهای سواری برای عبور از این محور باید از راه های جایگزین استفاده کنند.
 
رحمانی با اعلام اینکه تردد کلیه وسایل نقلیه در محورهای برفگیر بدون همراه داشتن زنجیر چرخ ممنوع است، ادامه داد: به رانندگانی که قصد تردد در محورهای برفگیر را دارند، توصیه می شود قبل از سفر حتما درباره وضعیت جوی مسیر مورد استفاده خود اطلاعات لازم را به ‌دست آورده و حتی‌المقدور خودروی سواری خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.
 
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور تصریح کرد: برابر قانون، پلیس موظف است از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در محورهای برفگیر و گردنه‌های کشور جلوگیری کند.
 
 
 
منبع: مهر
ارسال دیدگاه