تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خشم فیسبوک از سِلفی جهاد مغنیه در کنار حاج قاسم +عکس

فیسبوک با ارسال نامه هشدار دهنده به صفحه فیسبوک العالم عنوان کرد که تصویر سلفی جهاد مغنیه در کنار سردار قاسم سلیمانی به دلیل اینکه با سیاست ها و قوانین فیسبوک در تعارض می باشد، حذف شده است.

فیسبوک با ارسال نامه هشدار دهنده به صفحه فیسبوک العالم عنوان کرد که تصویر سلفی جهاد مغنیه در کنار سردار قاسم سلیمانی به دلیل اینکه با سیاست ها و قوانین فیسبوک در تعارض می باشد، حذف شده است.  شبکه اجتماعی فیسبوک در اقدامی عجیب و غیر حرفه‌ای، تصویر منتشر شده از شهید جهاد مغنیه در کنار سردار قاسم سلیمانی در صفحه فیسبوک شبکه خبری العالم را حذف کرد. فیسبوک با ارسال نامه هشدار دهنده به صفحه فیسبوک العالم عنوان کرد که تصویر سلفی جهاد مغنیه در کنار سردار قاسم سلیمانی به دلیل اینکه با سیاست ها و قوانین فیسبوک در تعارض می باشد، حذف شده است.
در قوانین فیسبوک آمده که انتشار تصاویر مربوط به «گروه های تروریستی» ممنوع است و بدین ترتیب شهید جهاد مغنیه و سردار قاسم سلیمانی از دیدگاه فیسبوک به عنوان تروریست معرفی شده اند.
این اقدام در حالی صورت می گیرد که پیش از این نیز تصاویر مربوط به رهبران گروه های مقاومت فلسطین و لبنان که در صفحات فیسبوک العالم قرار داشت، از سوی مدیریت فیسبوک حذف شده بود.
مدیریت فیسبوک گروه‌هایی را که علیه رژیم غاصب صهیونیستی فعالیت می کنند، تروریست دانسته و انتشار هرگونه تصاویر مرتبط با این گروه‌ها را ممنوع می داند.

 

 

 
 
نامه فیسبوک پس از حذف تصویر
العالم

ارسال دیدگاه