تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ - ۱۴:۴۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شوراهای اسلامی و دهیاران برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی اظهار کرد: اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها برای مشارکت حداکثری مردم روستاها در انتخابات تلاش نمایند.

به گزارش سیمرغ ما، فرماندار شهرستان سیمرغ ظهر امروز در جمع اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و مدیران ادارات شهرستان سیمرغ، ضمن اشاره به برگزاری پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شوراهای اسلامی اظهار کرد: اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران روستاها برای مشارکت حداکثری مردم روستاها در انتخابات تلاش نمایند.

 

وی ادامه داد: معیار و مبنای کار ما در انتخابات اجرای قانون و فراهم کردن مشارکت گسترده و حماسی اقشار مختلف مردم در این انتخابات است و هر حرکت و اقدامی که باعث کم‌رنگ شدن حضور مردم شود خدمت به‌نظام و انقلاب نخواهد بود.

 

این مسئول ، افزود: بر اساس ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس همه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف به همکاری با مجریان و ناظران انتخابات هستند.

 

فرج‌اله یداله‌پور با تأکید بر اینکه مدیران شهرستان ضمن اجتناب از به‌کارگیری امکانات و اماکن دولتی به نفع نامزدهای انتخابات، بیان کرد: مدیران دولتی از شرکت در هرگونه جلسه، همایش و نشستی که شائبه تبلیغات انتخاباتی برای نامزدهای احتمالی را دارد خودداری نمایند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیمرغ با اشاره به‌ضرورت ساماندهی ورودی روستاهای حاشیه محورهای ارتباطی شهرستان، تصریح کرد: دهیاران روستاها جهت زیباسازی ورودی روستاهای خود اقدام نمایند.

 

وی در ادامه به برگزاری مراسم یادواره شهدا در روستاها اشاره کرد و افزود: کمترین خدمتی که ما می‌توانیم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وزنده نگه‌داشتن یاد و خاطر شهدا داشته باشیم برگزاری این یادواره‌ها است.

 

این مسئول  با تاکید بر موضوع بیمه تأمین اجتماعی روستائیان و کشاورزان، بیان کرد: شوراها و دهیاران  برای بهره‌مندی روستائیان از مزایای بیمه تأمین اجتماعی تلاش نمایند.

 

فرماندار شهرستان سیمرغ با اشاره به پیروزی بزرگ ملت شریف ایران در عرصه‌ی بین‌المللی، تصریح کرد: بسته شدن پرونده PMD از سوی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان‌دهنده صداقت جمهوری اسلامی در فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای است و در راستای تحقق یکی از وعده‌های ریاست محترم جمهور به مردم است.

 

یداله‌پور در پایان اظهار کرد: نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان کشورهای غربی و ابتکار مقام معظم رهبری بیانگر ادبیات ملت شریف ایران است که جوانان غربی را با چهره‌ی واقعی اسلام آشنا می‌سازد، ضمن اینکه نقاب از چهره‌ی گروه تکفیری داعش که با نام اسلام به اقدامات تروریستی، وحشیانه و ضد انسانی دست می‌زنند، برمی‌دارد.

 

ارسال دیدگاه