تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

معیار و مبنای کار ما در انتخابات اجرای قانون است

فرماندار شهرستان سیمرغ: معیار و مبنای کار ما در انتخابات اجرای قانون و فراهم کردن مشارکت گسترده و حماسی اقشار مختلف مردم در این انتخابات است و هر حرکت و اقدامی که باعث کم رنگ شدن حضور مردم شود خدمت به نظام و انقلاب نخواهد بود.

به گزارش سیمرغ ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان سیمرغ، جلسه شورای اداری شهرستان صبح امروز به ریاست فرج اله یداله پور فرماندار شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 

در این جلسه فرماندار شهرستان ابتدا به مناسبت ها و برنامه های فرهنگی و مذهبی سطح شهرستان در آذرماه از جمله ۱۵ آذر سالروز شهادت امیر سرلشگر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز، برگزاری مراسم یادواره شهدای شهرستان با محوریت شهید کشوری، برگزاری یادواره شهدا در تعدادی از روستاهای شهرستان، بزرگداشت ایام رحلت نبی اکرم حضرت محمد (ص) ، شهادت سبط اکبر ایشان امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام رضا (ع) در سطح شهرستان اشاراتی داشتند و از دست اندرکاران این مراسم تقدیر و تشکر نمودند.

 

y938

 

در ادامه این مسئول به روز ۱۶ آذر و روز دانشجو اشاره نمودند و گفتند: این روز نماد مقاومت تاریخی دانشجویان کشورمان در مقابل دخالت های کشورهای مستبد و استعمارگر به ویژه آمریکا و انگلیس در امور داخلی کشورمان است.

 

فرماندار شهرستان ضمن گرامی داشت ۲۷ آذر سالروز شهادت آیت الله شهید دکتر مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه به این سخن حضرت امام (ره) درباره نقش حوزه و دانشگاه اشاره کردند که فرمودند ((سرنوشت یک ملت به دست دو قطب دانشگاه و روحانیت است )).

 

ایشان در ادامه به پیروزی بزرگ ملت شریف ایران در عرصه ی بین المللی اشاره کردند و اعلام داشتند بسته شدن پرونده PMD از سوی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی نشان دهنده صداقت جمهوری اسلامی در فعالیت های صلح آمیز هسته ای است و در راستای تحقق یکی از وعده های ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی به مردم است.

 

فرج اله یداله پور در ادامه  به نامه اخیر مقام معظم رهبری به جوانان کشورهای غربی اشاره داشت و عنوان کرد این ابتکار مقام معظم رهبر ی بیانگر ادبیات ملت شریف کشورمان است و جوانان غربی را با چهره ی واقعی اسلام آشنا می سازد، ضمن اینکه نقاب از چهره ی گروه تکفیری داعش که با نام اسلام به اقدامات تروریستی، وحشیانه و ضد انسانی دست میزنند، بر میدارد.

 

ایشان در ادامه سخنان خود به آغاز روند برگزاری انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخت و گفت معیار و مبنای کار ما در انتخابات اجرای قانون و فراهم کردن مشارکت گسترده و حماسی اقشار مختلف مردم در این انتخابات است و هر حرکت و اقدامی که باعث کم رنگ شدن حضور مردم شود خدمت به نظام و انقلاب نخواهد بود.

 

y940

 

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت براساس ماده ۱۱ قانون انتخابات مجلس همه مدیران دستگاههای اجرایی موظف به همکاری با مجریان و ناظران انتخابات هستند، این مسئول تاکید کردند مدیران شهرستان ضمن اجتناب از بکارگیری امکانات و اماکن دولتی به نفع نامزدهای انتخابات از شرکت در هر گونه جلسه، همایش و نشستی که شائبه تبلیغات انتخاباتی برای نامزدهای احتمالی را دارد خودداری نمایند.  

 

در ادامه جلسه رئیس مرکز بهداشت و درمان در ارتباط با آنفولانزای نوع A و اقدامات پیشگیرانه در شهرستان گزارشاتی ارائه داشت و همچنین دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نیز از آخرین اقدامات انجام شده در حوزه اقامه نماز شهرستان گزارش مفصلی ارائه نمود.

 

 در پایان این جلسه، پس از قرائت فرازی از وصیت نامه شهید سردار صمصام طور توسط رئیس بنیاد شهید شهرستان، فرماندار شهرستان با اهدای لوح سپاس به مدیران جهاد کشاورزی، امور توزیع برق، آب و فاضلاب شهری، فرماندهی انتظامی شهرستان، آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان از عملکرد آنان در هفته پدافند غیر عامل قدردانی نمودند.

 

y941

 

ارسال دیدگاه