تاریخ : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

آغاز دوره‌های آموزشی استخدامی‌های آموزش و پرورش از اواخر دی‌ ماه

کسب نمره قبولی علمی لازمه جذب اولیه پذیرفته شدگان است و در حال بررسی هستیم تا تغییراتی در سهمیه ها داشته باشیم ضمن اینکه بومی پذیری و شرایط علمی نیز از اولویت‌ها است.

به گزارش سیمرغ ما، رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با تأخیر از اواخر دی یا بهمن ماه آغاز می شود.
 
محمدحسین سلیمی جهرمی اظهار کرد: اگر نتایج را هم اکنون اعلام کنیم، ظرفیتهای تکمیل نشده سوخت می‌شود و نمی‌خواهیم ظرفیت‌هایمان بسوزد و لذا باید حداکثر استفاده را برد تا نیروهای واجد شرایط به آموزش و پرورش وارد شوند.
 
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: کسب نمره قبولی علمی لازمه جذب اولیه پذیرفته شدگان است و در حال بررسی هستیم تا تغییراتی در سهمیه ها داشته باشیم ضمن اینکه بومی پذیری و شرایط علمی نیز از اولویت‌ها است.
 
سلیمی جهرمی با اشاره به اینکه ممکن است نوع رشته‌های مدنظر جابه جا شود، افزود: تلاش می شود تا یک ماه آینده برای ظرفیت‌های خالی مانده افراد پذیرفته شده را برای مصاحبه علمی معرفی کنیم و پس از آن نمرات مصاحبه علمی به صورت یک جا به سازمان سنجش ارسال شود.
 
 وی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان با تأخیر آغاز خواهد شد، افزود: اگر بتوان این دوره را از اواخر دی یا اوایل بهمن آغاز کرد و از تعطیلات تابستان نیز بهره مند شد، می‌توان از ابتدای مهر سال آینده این افراد را وارد نظام تعلیم و تربیت کرد.
 ایلنا

ارسال دیدگاه