تاریخ : ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۹:۴۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

نهضت آسفالت در کیاکلا آغاز شود

با توجه به امتیازاتی که دولت در حوزه آسفالت برای شهرهای زیر بیست هزار نفر در نظر گرفته است، باید نهضت آسفالت را در کیاکلا آغاز کنیم.

به گزارش سیمرغ ما، فرج الله یدالله‌ پور در جلسه هم‌اندیشی توسعه شهر کیاکلا در جمع مسولین با تاکید بر اهمیت این موضوع اظهار داشت: شهر کیاکلا که در مرکزیت شهرستان قرار دارد دارای پتانسل زیادی است که در این میان می‌توان به قدمت ۵۴ ساله آن اشاره کرد.

 

وی افزود: همچنین موقعیت مکانی، جغرافیایی و راه‌های ارتباطی این شهرستان که نسبت به شهرهای پرتردد همجوار در مرکزیت قرار دارد، از جایگاه بسیار مناسبی برخوردار است.


فرماندار سیمرغ به تقسیم وظایف شورا و شهرداری اشاره و اذعان کرد: دخالت شورا در امور شهرداری توجیه قانونی ندارد و برای تمرکز بیشتر شهرداری در اجرای برنامه‌ها باید این مسئله جدی گرفته شود.


وی ابراز داشت: برای توسعه شهر در گام اول باید شاهد توسعه ساخت‌وساز باشیم که برای تحقق این مهم باید بستر را آماده و با دادن امتیازهای قانونی این مهم را به مرحله‌ی اجرا برسانیم.


یدالله پور با تاکید بر طراحی برنامه‌های مدون توسط شهرداری گفت: باید از پتانسل یکشنبه بازار که قدمت یکصد ساله دارد استفاده کنیم که در این راستا برای شهرداری منابع درآمدی مناسب و دائمی ایجاد شود.


فرماندار سیمرغ ادامه داد: با توجه به امتیازاتی که دولت در حوزه آسفالت برای شهرهای زیر بیست هزار نفر در نظر گرفته است، باید نهضت آسفالت را در کیاکلا آغاز کنیم.


این مسئول در پایان گفت: بنده با تشکیل شورای فرهنگی متشکل از نماینده نهادهای مرتبط و همچنین افراد صاحب‌ نظر موافقم و ایده‌های این شورا را به رسمیت می شناسم.
 

ارسال دیدگاه