تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برخی‌ها فکر می‌کنند فقط آنها می‌توانند مردم را به بهشت رهنمون کنند

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: برخی‌ها فکر می‌کنند فقط آنها می‌توانند مردم را به بهشت رهنمون کنند.

به گزارش سیمرغ ما، سیدهادی خامنه‌ای امشب در جمع مردم بهشهر، اظهار کرد: این دولت باید تمام خرابی‌ها و نقص‌ها را جبران کند، مجالس هم‌زمان با دو دولت نتوانستند این کارها را انجام بدهند و این کار به‌عهده مجلس آینده است.

 

وی با بیان اینکه بحث ما روی گفتمان اصلاحات، آزادی و اخلاق است، افزود: منظور از ارزش‌های اسلامی همان اخلاق است که باید از افترا، دروغ‌گویی و غلو پرهیز کرد که دروغ در رأس همه بدی‌ها قرار دارد.

 

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام گفت: اصلاحات از نظر ما همان انقلاب و امام خمینی (ره) و بازگشت به دوران طلایی است.

 

دبیر سابق شورای اصلاح‌طلبان با بیان اینکه عدالت زورکی، مانند عدالت کشورهای مارکسیستی است که نابود می‎شود، بیان کرد: ما عدالتی می‌خواهیم که مردم با درک و نیروهای خود آن را به‌دست آورند زیرا ما نمی‌توانیم مردم را به‌زور به بهشت ببریم.

 

خامنه‌ای با اشاره به اینکه برخی‌ها فکر می‌کنند فقط آنها می‌توانند مردم را به بهشت رهنمون کنند، بیان کرد: ما دنبال اسلامی هستیم که همواره رحمت خدا بر غضب او پیشی گرفته است.

 

وی ادامه داد: با توجه به اینکه دانایی جوهره توانایی است، لذا باید مجلس همراه با دولت شکل گیرد تا مشکلات فعلی سر و سامان بگیرد.

 

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با بیان اینکه غلو و تعریف‌های بی‌جا از یک طرف و دروغ و تهمت از طرف دیگر پدر جامعه را درآورده است، گفت: در جامعه ما این‌جور است که اگر یک نفر بدی کرد، عده دیگر را هم بد می‌کنند، دروغ‌گو را باید به هر شکل ممکن رسوا کرد، از همه کمبودها بدتر، دروغ و ناصاف بودن است و در جامعه‌ای که راستی روی کار بیاید، مشکلات از بین می‌رود.

 

خامنه‎ای با بیان اینکه یکی از ساز و کارهای انتخابات احزاب هستند، تصریح کرد: احزاب یک مجموعه منسجم است و کارگروهی و حزبی بهتر به نتیجه می‌رسد، حزب مأمن است و هدف اصلی ما بالا بردن سطح آگاهی جامعه است.

 

دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با اشاره به اینکه ارزش‎گذاری به مردم دارای اهمیت فوق‎العاده است، افزود: باید به حق مردم و شعارهایی که به آنها داده می‎شود، دقت کرد.

 

وی در پایان گفت: معیار درست این است که انسانی دارای سلامت اخلاقی، اعتدال، صادق، دارای توانمندی‌های به‌دور از استفاده سوء برای خود و یاران خود به مجلس راه یابد که البته موانعی هم هست که می‌شود با لابی‌گری با هیئت‌های ممیزین حل شود.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه