تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۱۶ - ۲۱:۵۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

ربودن حسینی بای توسط داعش؟

به دنبال انتشار خبري مبني بر مفقود شدن حسيني باي خبرنگار صداوسيما در كربلاي معلي و احتمال ربايش آن توسط تروريست هاي داعش، حسيني باي ماجرای این خبر را برای اطلاع مخاطبان تشریح کرد.

به گزارش سیمرغ ما، به دنبال انتشار خبري مبني بر مفقود شدن حسيني باي خبرنگار صداوسيما در كربلاي معلي و احتمال ربايش آن توسط تروريست هاي داعش، خبرنگار تابناك در گفتكو با حسيني باي ماجرا را جويا شد،اين خبرنگار رسانه ملي ماجرای این خبر را برای اطلاع مخاطبان تابناک تشریح کرد.

حسینی بای، خبرنگار صدا و سیما ددر عراق خبر ربایش خود توسط داعش را رد کرده و می گوید که پلیس عراق چند ساعت وی را بازدداشت کرده است.

 به دنبال انتشار خبري مبني بر مفقود شدن حسيني باي خبرنگار صداوسيما در كربلاي معلي و احتمال ربايش آن توسط تروريست هاي داعش،در گفتكو با حسيني باي ماجرا را جويا شد،، اين خبرنگار رسانه ملي اساسا اين خبر را تكذيب كرد، اما ماجرایی را که زمینه ساز این شایعه شده را به تفصیل توضیح داد .

وی در این باره گفت: در روز اربعين مشغول ضبط گزارش از عزاداري ايراني ها البته با موبايلم در اطراف حرم امام حسين بودم كه توسط نيروهاي اطلاعاتي و نظامي عراق بازداشت شدم و از ادامه كارم جلو گيري شد.

حسینی بای افزود : بنده را حدود ٥ ساعت به دليل تهيه گزارش با موبايل بازداشت كردند؛ در صورتي كه مجوز تصويربرداري از عتبه حسيني را به همراه داشتم. وي که از نحوه برخورد نيروهاي عراقي گله مند بود، گفت : زماني كه نيروهاي عراقي قصد بازداشت را داشتند برخورد زشتي با بنده انجام شدكه اين كار آنها با واكنش شديد عزاداران ايراني حاضر در صحنه مواجه شد و ايرانيان در حمايت از من از  كار نيروهاي عراقي جلوگيري مي كردند
 
 درنهايت نظاميان عراقي بنده را به همراه تني چند از ايرانيان معترض به اين حركت آنان را بازداشت كردند و در اين بين متاسفانه هم وطن مان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

حسینی بای اظهار داشت که : البته نيروهاي امنيتي عراقي بعد  از چك كردن گوشي تلفن همراهم از طريق عكس ها وفيلم هاي موجود در گوشي تلفن متوجه شدند بنده مدتي زياد در مناطق مختلف درگيري با ترويست هاي داعش در كنار رزمندگان عراقي گزارش تهيه مي كردم از رفتار خود با بنده و ايراني ها ابراز پشیمانی کرده و معذرت خواهی نمودند.

 
منبع: تابناک
ارسال دیدگاه