تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری یادواره ۱۵۰ شهید شهرستان سیمرغ

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سیمرغ از برگزاری یادواره ۱۵۰ شهید این شهرستان خبر داد.

برات‌علی اسلامی امروز در گفت‌وگو با سیمرغ ما، اظهار کرد: امنیت و اقتدار امروز جمهوری ایران اسلامی، مرهون خون شهدا و نعمت ولایت و رهبری است.

 

وی با اشاره به اینکه شهدا از جمله کسانی بودند که نسبت به ولی‌فقیه معرفت داشتند، تصریح کرد: ما باید با اقتدا به شهدا، راستی، درست‌کاری، آبرو و عزت بخشی به دیگران، امانت‌داری و وفای به عهد را سرلوحه‌ی کارهای خود قرار دهیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سیمرغ با اشاره به برگزاری یادواره ۱۵۰ شهید گلگون‌کفن این شهرستان گفت: یادواره امیران، سرداران و ۱۵۰ شهید شهرستان سیمرغ هم‌زمان با سی و پنجمین سالگرد شهادت امیر ارتش اسلام سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری هم‌زمان با روز هوانیروز برگزار می‌شود.

 

اسلامی افزود: این آیین فردا ۱۵ آذرماه سال جاری در مصلی نماز جمعه سیمرغ با حضور مسئولان کشوری، لشکری و هم‌رزمان شهید بزرگوار و مردم شهیدپرور سیمرغ با محوریت سرلشکر خلبان شهید احمد کشوری و سردار شهید صمصام طور و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هوانیروز همچنین ۱۵۰ شهید گلگون‌کفن سیمرغ برگزار می‌شود.

 

یادواره

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سیمرغ در پایان گفت: این یادواره با سخنرانی سردار احمد کریم‌پور از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس و مشاور ارشد سپاه پاسداران همراه است.

 

به گزارش فارس، پیش‌ از این قرار بود امیر سرتیپ خلبان هوشنگ یاری فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان سخنران در این مراسم حاضر شود که به دلیل مأموریتی پیش‌آمده برای ایشان نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند.

ارسال دیدگاه