تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

خروج از مرز مهران امکان پذیر نیست

فرمانده قرارگاه عملیاتی ظفر گفت: با توجه به حجم زیاد زائران هنگام بازگشت از عتبات عالیات، عملا خروج زائران از مرز مهران امکان پذیر نیست.

به گزارش سیمرغ ما، سردار حسن کرمی با بیان اینکه طی روزهای آینده با حجم زیاد زائران در بازگشت به کشور مواجه خواهیم بود، بیان داشت: از این رو، خروج زائران از پایانه مرزی مهران امکان پذیر نخواهد بود. 
 
وی با اشاره به اجرای محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان های همدان، کرمانشاه و ایلام گفت: با بکارگیری نیروهای پشتیبانی قرارگاه ظفر در محورهای مواصلاتی منتهی به شهر ایلام، ضریب امنیتی و انضباطی ترافیکی را کنترل می کنیم و از تردد وسایل نقلیه شخصی به غیر از خودروهای امدادی و خدمات رسان جلوگیری می شود. 
 
فرمانده قرارگاه ظفر با اشاره به زیرساخت های مناسب و حجم کم زائران در مرزهای چزابه و شلمچه تصریح کرد: از زائران تقاضا داریم با توجه به حجم و ازدحام جمعیت در مرز مهران، مرزهای چزابه و شلمچه را برای خروج از کشور انتخاب کنند چرا که زیرساخت ها و امکانات به وجود آمده در مرزهای خروجی استان خوزستان در حد مطلوبی است و از تراکم زائران کمتری نسبت به مهران برخوردار است. 
 
سردار کرمی از آمادگی قرارگاه عملیاتی ظفر ناجا در خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) هنگام بازگشت خبر داد و افزود: با بکارگیری همه توان خود و کمک و یاری دیگر نهادهای خدمات رسان، اقدامات و خدمات خوبی را برای ایجاد تسهیلات امنیتی ترافیکی در بازگشت زائران از خاک عراق پیش بینی کرده ایم که امیدواریم زائران نیز در این امر با خادمین خود نهایت همکاری را داشته باشند.
 
 برای آگاهی از آخرين اخبار و پيوستن به کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران جوان اينجا را کليک کنيد
انتهای پیام/ش
منبع:مهر
ارسال دیدگاه