تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

در اینستاگرام‌های بابک زنجانی چه می‌گذرد؟

آن‌طور که جست‌وجویی ساده در اینستاگرام نشان می‌دهد، به نام بابک زنجانی صفحات متعددی وجود دارد که بسیاری از این صفحات، جعلی است یا اینکه صاحبان این صفحات از طرفداران این متهم نفتی هستند.

به گزارش سیمرغ ما، به نقل از «اقتصادنیوز»، نگاهی به یکی از این صفحات نشان از آن دارد که فردی که احتمالا از وکلای زنجانی است، یک صفحه به نام او در این شبکه اجتماعی راه‌اندازی کرده است و هر روز جزئیات تازه‌تری از پرونده او و دادگاهش را اعلام می‌کند.

زیر یکی از این عکس‌ها، هویت فرد اداره‌کننده صفحه بیشتر قابل درک است، چرا که با عنوان «امروز موکلم …» شروع شده و داستان زنجانی را توضیح می‌دهد.

زنجانی پیش از این در فیس‌بوک نیز خود را نشان داده بود، هر چند که آنجا هم فردی صفحات او را مدیریت می‌کند. با این حال به نظر می‌رسد که صفحات اینستاگرام او بیشتر از سوی نزدیکانش مدیریت می‌شود.

این صفحه که همه عکس‌های زنجانی را به صورت سیاه و سفید منتشر کرده است، با ۳۰۰۰ فالوئر، جزئیاتی از دادگاه زنجانی و پرونده او را به صورت روزانه و گاه با فاصله منتشر می‌کند. آخرین پست او مربوط به یک روز پیش و مربوط به داستان «اس‌سی‌تی‌بنکرز» است.

انتهای پیام/ اقتصادنیوز

ارسال دیدگاه