تاریخ : ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

چرا داعش در ایران عملیات تروریستی انجام نمی دهد؟

شبکه های وهابی نتوانستند دشمنی خود را نسبت به عدم توانایی داعش در انجام عملیات های تروریستی در ایران پنهان کنند.

به گزارش سیمرغ ما، امنیت، از جمله نعمت هایی است که  در هنگام نبودش درک بهتری از آن خواهید داشت. 
 
 
امنیت امروز مرز و بوم ایران اسلامی مرهون خون شهدا و رشادت رزمندگان و تلاشگرانی بوده و هست که برخی از آنها می بایست گمنام بمانند.
 
 
اما درک اینکه امنیت کنونی ثمره خون شهدا و رزمندگان است برای برخی دشمنان قابل درک نیست چرا که آنها اعتقادی به شهادت و اجری که برای رزمندگان در دنیا و آخرت وجود دارد، ندارند.
 
 
از جمله این دشمنان مزدورانی هستند که در شبکه های وهابی فارسی زبان در حال شبهه افکنی هستند.
 
 
مجری برنامه شبکه وهابی نور در یکی از برنامه های زنده این شبکه با ابراز ناراحتی از عدم ورود و انجام عملیات تروریستی توسط داعش در ایران بیش از پیش بر نوکری این شبکه برای تروریست‌ها صحه گذاشته و ابراز داشت:« چند مدتی است که این برای من جای سوال است. [داعش]می آید، نصف عراق و سوریه را میگیرید ـ توانسته این کار را قبلا کند ـ در شرم الشیخ هواپیمای روسیه را ساقط می کند… در سینا و لیبی شعبه می زند. خلاصه دارد رشد می کند. این سوالی است که توی ذهنم بوده؛ چرا تا حالا در ایران نتوانسته کاری کند؟ اگر واقعا اینها[داعش] ضد ایران هستند چرا تا الان نتوانستند در ایران کاری کنند؟در صورتی که خیلی راحت می توانند در اروپا نفوذ کنند …»
 
 
شبکه های وهابی که در ابتدای جنایات داعش در سوریه و عراق با حمایت های بی دریغ خود سعی در موجه نشان دادن این گروه داشتند امروز که این چاقو در حال بریدن دست اربابان خود است با فراری رو به جلو سعی دارند از امنیت موجود در ایران، برای شبهه افکنی علیه کشورمان سوءاستفاده کرده و به زعم خود این گروه را به ایران منتسب کند!
 
 
داعش خود بهتر می داند با عبور از فاصله ۵۰ کیلومتری که نیروهای نظامی کشورمان برای حریم مرزهای کشورمان تعریف کرده اند، برای همیشه نسخه اش پیچده خواهد شد، حال تصور کنید که قصد انجام عملیات در درون خاک کشورمان را داشته باشد.
 
 
البته شبکه های وهابی و عواملشان باید بدانند؛ داعش پیشتر برای رو پوش نهادن بر عجز و ناتوانی خود برای انجام عملیات های تروریستی در ایران، پیروی از فتوای مفتیان وهابی خود را بهانه کردند.
 
 
در اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ "ابو محمد العدنانی" سخنگوی داعش در اظهاراتی اعلام کرد: داعش، نصیحت ها و توجیهات شیوخ جهاد – به تعبیر وی- در مورد عدم حمله به ایران را گوش کرده به همین دلیل شیعیان در ایران را به حال خود رها کرده تا راحت زندگی کنند!
 
 
منبع:جام نیوز
ارسال دیدگاه