تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

«حیاء» مهره گمشده در تعاملات اجتماعی امروز/ مربیان پرورشی نگاه تعاملی داشته باشند

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌ و پرورش سیمرغ گفت: معاونین و مربیان پرورشی باید در ارتقای جایگاه حیاء در مدارس و نیز رفتار سازمانی تلاش کنند.

به گزارش سیمرغ ما، احمدرضا محمدپور صبح امروز در اولین جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس سیمرغ اظهار کرد: این شهرستان دارای پتانسیل بسیار بالا هم  از نظر نیروی پرورشی و هم دانش‌آموزان است که در تمامی عرصه‌های فرهنگی افرادی مستعد و تلاشگر هستند.


وی با اشاره به موضوع «حیاء» در مدارس افزود: حیاء به‌ عنوان مهره گمشده در تعاملات اجتماعی جامعه امروز و همچنین در مدارس است که معاونین و مربیان پرورشی باید در ارتقای جایگاه آن در مدارس و نیز رفتار سازمانی تلاش کنند.

 

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌ و پرورش شهرستان سیمرغ ادامه داد: نگاه مربیان پرورشی در انجام وظایف خود در مدارس باید تعاملی باشد و با همکاران رابطه دوستی و صمیمیت داشته باشند تا بتوانند بااخلاق خوب در جذب همکاران و دانش آموزان موفق باشند.


این مسئول در پایان استفاده از فضای مجازی را امری اجتناب‌ناپذیر دانست و تأکید کرد: برای اینکه بتوانیم هم از فرصت‌ها استفاده کنیم و هم از تهدیدها و آسیب‌های آن جلوگیری کنیم، بهتر آن است که بتوانیم مهارت‌های لازم را هم آموخته و به دانش آموزان هم آموزش دهیم.

ارسال دیدگاه