تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریمی مدال برنز جهان را بر گردن آویخت

نخستین مدال برنز ایران در رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در وزن ۵۷-کیلوگرم نوجوانان بدست آمد.

خبرگزاری فارس: کریمی مدال برنز جهان را بر گردن آویخت

 

 

 

 

 

به گزارش سیمرغ ما، در ادامه دومین روز از رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان در جاکارتای اندونزی که با شرکت ۱۳۶۸ کاراته کا از ۸۶ کشور در حال پیگیری است، در وزن ۵۷-کیلوگرم سید علی کریمی که تا رسیدن به فینال یک گام کم آورد. ابتدا بوسنی و هرزگوین را ۳ بر یک برد، سپس برابر نماینده روسیه به تساوی یک بر یک رسید که با رای داوران در هانتی برنده شد، در سومین دیدار کاراته کایی از آلمان را ۳ بر ۲ شکست داد و در نیمه نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب حریفی از ترکیه شد و از رسیدن به فینال بازماند.

 

در جدول شانس مجدد کریمی به مصاف نماینده عربستان رفت و با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز این دوره از پیکارها شد.

 

روز گذشته(پنج‌شنبه) در کاتای انفرادی جوانان فاطمه صادقی مقابل نماینده مجارستان با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و در دور دوم کاتاروی اسلواکی را ۴ بر یک از پیش رو برداشت. صادقی در سومین مبارزه به مصاف نماینده اتریش رفت و ۴ بر یک به برتری رسید. وی در نیمه نهایی به مصاف کاتارویی از ایتالیا رفت و ۴ بر یک پیروز شد و به دیدار فینال راه یافت. در فینال برابر کاتارویی از ژاپن(اوگای میزوکی) قرار گرفت و با نتیجه ۵ بر صفر شکست خورد و صاحب  مدال نقره شد.

 

انتهای پیام/فارس

ارسال دیدگاه