تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیران مدارس در برپایی نماز جماعت اهتمام جدی داشته باشند/ لزوم توجه به نماز و تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس

فرماندار سیمرغ گفت: مدیران مدارس باید نسبت به برگزاری نمازجماعت در مدارس با حضور کلیه معلمان و دانش‌آموزان اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش سیمرغ ما، فرج الله یدالله‌پور صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش سیمرغ با قدردانی از پیگیری‌ اداره آموزش و پرورش و سازمان تبلیغات اسلامی این شهرستان در اعزام روحانی به مدارس اظهار کرد: مدیران مدارس باید نسبت به برگزاری نمازجماعت در مدارس با حضور کلیه معلمان و دانش‌آموزان اهتمام جدی داشته باشند.

 

وی افزود: با توجه به هجمه‌های فرهنگی دشمنان و جنگ نرم که با ابزارهای فضای مجازی و ماهواره انجام می‌شود، توجه به نماز و تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مدارس و همچنین مشارکت اولیای دانش‌آموزان در اقامه نمازجماعت و برنامه‌های کتابخانه ها بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در مدارس این شهرستان تاکید کرد: شورای مدارس یک ظرفیتی برای استفاده از نظرات دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف است که در این راستا مدیران مدارس باید در راستای فعال‌سازی شورای دانش‌آموزی و توجه به نظرات و راهکارهای ارائه شده دانش‌آموزان تلاش کنند.

 

این مسئول مدیران مدارس را به عنوان پیشگامان واحدهای آموزشی خطاب و خاطرنشان کرد: مدیران مدارس فرماندهان خط مقدم مبارزه با جهل و بی انگیزگی هستند و پیشرفت و توسعه یک واحد آموزشی در همه عرصه‌ها مدیون تفکرات مدیر است.

 

یدالله پور در پایان تاکید کرد: مدیران مدارس حلقه اتصال معلم، دانش‌آموزان و اولیا هستند و با مدیریت خود جهت رشد و پیشرفت دانش‌آموزان تلاش می‌کنند.

ارسال دیدگاه