تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرمول یک در اختیار چه کسانی است؟/ نقش مدیران صهیونیست چیست؟

گزارش محرمانه ای از معاونت ارتباطات فدراسیون جهانی اتومبیلرانی بعد از چند ماه توسط یک خبرنگار اتریشی به رسانه ها رسید و فاش شد: “بیش از ۱۲ درصد تصادف های مهم و حتی منجر به مرگ و مصدومیت در فرمول یک، هماهنگ شده و ساختگی بوده و تیم آسیب دیده از دستکاری در سیستم ترمز خود یا جعبه دنده کاملا بی خبر بوده است.”

به گزارش سیمرغ ما، فرایند نفوذ مالکان فرمول یک در صنایع مختلف اتومبیلرانی از دو دهه پیش تا کنون به صورت رسمی به اثبات رسیده است. اکنون بسیاری از کارشناسان به خوبی می دانند که صنایع مختلفی چون لاستیک، قطعات اتومبیل، الکترونیک، ارتباطات و  آسفالت تخصصی رقابت‌های مختلف در رده های متفاوت، سود نجومی را به جیب مالکان این تورنمنت روانه می کنند.

فرمول یک در اختیار چه کسانی است؟

بسیاری از جوایز میلیاردی در این رقابت نصیب رانندگانی می شود که به علت فشردگی رقابتها گاهی حاضرند از این سود نجومی چشم بپوشند و خطرات و سختی ها آن را به لقایش ببخشند. بزرگترین کمپانی های شرط بندی در آسیای جنوب شرقی، کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و چند کشور اروپای شرقی اجازه لغو شدن یک رقابت را صادر نمی کنند که هیچ، بلکه گاهی نتیجه را نیز در حد توان تغییر می دهند.

گزارش محرمانه ای از معاونت ارتباطات فدراسیون جهانی اتومبیلرانی بعد از چند ماه توسط یک خبرنگار اتریشی به رسانه ها رسید و فاش شد: "بیش از ۱۲ درصد تصادف های مهم و حتی منجر به مرگ و مصدومیت در فرمول یک، هماهنگ شده و ساختگی بوده و تیم آسیب دیده از دستکاری در سیستم ترمز خود یا جعبه دنده کاملا بی خبر بوده است."

در ارتباط بین کمپانی های بزرگ تولید کننده قطعات اتومبیل یا محصولات جانبی در فرمول یک با رژیم اشغالگر قدس، دیگر تردیدی در دل کارشناسان نیست؛ حتی بدبین ترین کارشناسان فرمول یک به صورت کامل در جریان نفوذ صهیونیسم در فرمول یک هستند.

کمپانی KPMG با مدیریت سایمون کالینز، یکی از قدیمی ترین شرکای نفتی چند نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی و اصالتا بریتانیایی که در این شرکت در کنار مک لارن محصولات جانبی اتومبیل مسابقه را به اجبار از دو کمپانی بزرگ و متحد اسرائیل خریداری می کند. به راستی مدیرعامل فعلی مک لارن چگونه و با چه جرأتی می خواهد دست از حمایت مالی دو بانک بزرگ در تل آویو بردارد؟ به فهرست شرکای درجه دوم مک لارن توجه کنید؛ کمپانی ISS که اساسا شعبه مرکزی آن در خاک فلسطین اشغالی تاسیس شده و زیر نظر سه بانک کانادا و یک بانک آمریکا فعالیت می کند. کمپانی لوکاس که شریک تجاری مک لارن است و از ۴۰ سال پیش با همه توان مالی و نیروی انسانی خود در خدمت شرکت‌های زودبازده رژیم صهیونیستی بوده است.

فرمول یک در اختیار چه کسانی است؟

در سال میلادی ۲۰۱۳ حداقل ۸۵ میلیون یورو سود خالص و معاف از مالیات از محل حامیان مالی فرمول یک به جیب دو فرد یهودی مقیم کانادا رفته که دولت کانادا در تلاش است تا مالیات این درآمد را از آنها بگیرد و البته که هنوز موفق نشده است. از طرفی، گزارش وب سایت رسمی فدراسیون جهانی حکایت از سود ۴۰ میلیون یورویی حاصل از ترمیم، نصب و احداث پیست مخصوص در ۶ کشور جهان دارد که دو کمپانی آمریکایی به مدیریت دو یهودی دارد که سود حاصل از این چند پروژه به صورت کامل و بدون توضیح به فدراسیون جهانی به حساب بانکی در تل آویو واریز شده و فدراسیون جهانی حتی در این خصوص سوال یا تحقیق هم نکرده و نخواهد کرد.

 

مشرق

ارسال دیدگاه