تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شیوه جدید سودجویی در پمپ‌بنزین

در حالی تنها ۱۵ روز به پایان مهلت مصرف بنزین ۷۰۰ تومانی برخی کارتهای سوخت باقی مانده که از مدتی پیش شاهدیم،کارگران برخی جایگاه های سوخت مصرف کنندگان را از استفاده از کارت شخصی منصرف و به سوخت گیری با کارت جایگاه تشویق می‌کنند.چرا؟

به گزارش سیمرغ ما، یکی از مدیران وزارت نفت با اظهار اینکه سوءاستفاده کنندگان از این روش سود قابل توجهی نصیبشان می شود گفت: برخی افراد در کارت سوخت خود مقدار قابل توجهی بنزین ۷۰۰ تومانی دارند. آنها این کارت را در مقابل سود مشخصی در اختیار کارگران برخی جایگاههای سوخت قرار می دهند.
 

شیوه جدید سودجویی در پمپ‌بنزین

وی گفت: کارگران جایگاه نیز بنزین ۷۰۰ تومانی موجود در کارت سوخت را به قیمت ۱۰۰۰ تومان به مصرف کننده می فروشند و در این میان برخی افراد سودهای قابل توجهی نصیبشان می شود.

این مدیر نفتی اظهار کرد: این فساد در واقع موجب می شود تا درآمدی که باید نصیب شرکت ملی پخش شود به جیب عده ای سود جو سرازیر شود. البته با پایان آبان ماه و اتمام مهلت مصرف ذخیره بنزین ۷۰۰ تومانی این روش عرضه بنزین خاتمه می یابد.

تا اول آبان‌ماه ۴۸۰ میلیون لیتر بنزین ۷۰۰ تومانی در کارت‌های سوخت باقی مانده است، که به گفته مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده ه های نفتی ایران، روند مصرف این سهمیه نسبت به ماه‌های پیش کاهش یافته است.

منبع:افکارنیوز

ارسال دیدگاه