تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۸:۴۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رزمایش بزرگ الی بیت المقدس در سیمرغ برگزار می‌شود

فرمانده سپاه سیمرغ گفت: رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس به استعداد دو گردان طی روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان‌ماه جاری در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود.

براتعلی اسلامی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار سیمرغ ما اظهار کرد: رزمایش بزرگ الی بیت‌المقدس طی روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان‌ماه جاری در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود.


وی هدف از اجرای این رزمایش را ارتقاء سطح آمادگی رزم، بروز نگه داشتن و حفظ انسجام گردان‌های بسیج اعلام کرد و افزود: امنیت پایدار در شهرها، ارتقای توان و آمادگی رزم گردان‌های واکنش سریع بیت المقدس، ایجاد وحدت و همدلی، شناخت بیشتر اعضای گردان‌های مختلف با یکدیگر، تمرین فراخوانی یگانی و انجام فعالیت‌های جمعی از دیگر اهداف این رزمایش است.


فرمانده سپاه سیمرغ ادامه داد: این رزمایش در غالب دفاع از کوی و برزن به استعداد دو گردان با حضور بسیجیان حوزه‌های امام خمینی(ره) و امام جعفر صادق(ع) اجرا و محل استقرار نیروها در روستای موسی‌کلا خواهد بود که در آن آموزش‌های استقرار، عملیات تأخیری، پدافند دورادور، عملیات ضدهلی‌برن و دفاع از کوی و برزن آموزش و سپس با اجرای عملیات حفاظت از معابر عبوری و مراکز حساس در سطح شهر کیاکلا همراه خواهد بود.

 

این مسئول در پایان با بیان اینکه برای اجرای بهتر این رزمایش، ضمن فعال‌سازی قرارگاه تاکتیکی امام هادی(ع) و ارکان آن، جلسات و هماهنگی‌های لازم با ادارات و دستگاه‌های دولتی شهرستان نیز صورت گرفت، تاکید کرد: همانطور که دشمنان در هشت سال دفاع مقدس از اهداف شیطانی خود ناکام ماندند، امروز نیز حضور و آمادگی بسیجیان دشمنان انقلاب اسلامی را ناامید می‌کند.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه