تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۱۰ - ۸:۳۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس قوه قضاییه به مازندران سفر می‌کند

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه گفت: آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه در رأس هیأت عالی قضایی به استان مازندران سفر می‌کند.

به گزارش سیمرغ ما به نقل از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، حسن رحیمی افزود: آیت‌اللت آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه در ادامه سفرهای استانی خود روز سه‌شنبه هفته جاری برای بررسی مسائل قضایی و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگستری استان مازندران به این استان سفر می‌کند.

 

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: رئیس قوه قضاییه را در این سفر مسئولان عالی قضایی و رؤسای سازمان‌های تابعه دستگاه قضایی همراهی می‌کنند.

 

وی گفت: آیت‌الله آملی لاریجانی در این سفر علاوه بر بررسی مسائل قضایی استان مازندران و آشنایی نزدیک با عملکرد دادگستری استان، با اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا، جانبازان، روحانیون و ایثارگران دیدار و در جمع آنها سخنرانی خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد: دیدار با نخبگان حوزوی و دانشگاهی استان از دیگر برنامه‌های رئیس قوه قضاییه در این سفر است.

 

مدیرکل روابط عمومی و تشریفات قوه قضاییه افزود: در سفر هیأت بلندپایه قضایی به استان مازندران، تعدادی از مسئولان عالی قضایی به نمایندگی از رئیس قوه قضاییه با حضور در شهرستان‌ها و مساجد مرکز استان ضمن دیدار با مردم، در جمع قضات، مسئولان و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان‌های استان نیز حاضر خواهند شد و به بررسی مشکلات قضایی مناطق خواهند پرداخت.

 

وی اظهارداشت: در پایان این سفر ۳ روزه، جلسه مسئولان عالی قضایی نیز برای بررسی وضعیت قضایی در استان مازندران تشکیل می‌شود و مسئولان عالی قضایی به بررسی مسائل و مشکلات قضایی استان خواهند پرداخت.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه