تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

بی‌احترامی به مسئولان سیمرغ را نمی‌پذیریم

خطیب جمعه سیمرغ با تأکید بر اصلاح این رفتارها تصریح کرد: از مسئولان امر می‌خواهیم این اتفاقات را کنترل کنند، قبل از آنکه مسئله و مشکل دیگری رخ دهد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شهرستان سیمرغ با گلایه از عملکرد برخی مسئولان شهرستان جویبار در پیشروی به محدوده جغرافیایی سیمرغ اظهار کرد: امروز کار به جای رسیده که یک مسئول شهرستان مجاور به مسئولین سیمرغ اساعه‌ ادب کند و حد مرزی را به رخ ما بکشاند.

 

وی افزود: کسی که نمی‌فهمد چه می‌گوید و با تکیه‌ بر پستش هر جسارتی را که می‌خواهد انجام می‌دهد، باید حیا کند.

 

امام جمعه شهرستان سیمرغ با تأکید بر اصلاح این رفتارها تصریح کرد: از فرماندار محترم شهرستان جویبار و دیگر مسئولان می‌خواهم این اتفاقات را کنترل کنند، قبل از آنکه مسئله و اتفاقی رخ دهد.


وی با بیان اینکه در روز شهادت بسیجی ۱۳ ساله محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش‌آموزی قرار گرفتیم و یکی از ارزش‌های خلق‌ شده در نظام جمهوری اسلامی ایران بسیج دانش‌آموزی است، بیان کرد: همه ما وظیفه داریم در جهت رشد این اندیشه یعنی جوان بسیجی و دانش‌آموز بسیجی تلاش کنیم و این‌یکی از وظایف مراکز آموزشی است.


یوسفی ادامه داد: طی ۴ سالی که سوریه در محاصره است، حسین فهمیده‌ها و حسین همدانی‌ها و… عرصه را در زمینه‌های مختلف نظامی، سیاسی و روانی آن‌گونه فراهم کردند که امروز نظام سلطه حل مسئله سوریه بدون حضور ایران را امکان‌ پذیر نمی‌داند.


وی با اشاره به اینکه در هفته پدافند غیرعامل قرار داریم اذعان کرد: در واقع پدافند غیرعامل به آمادگی مردم در شرایط حاد و خاص جنگی و غیرجنگی اشاره می‌کند. چراکه وقتی اتفاق طبیعی یا غیرطبیعی رخ دهد به شخص توجه ندارد.


خطیب جمعه سیمرغ در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به شهادت آیت‌الله قاضی طباطبایی توسط منافقین گفت: بعد از یک سال از گذشت انقلاب ترورها آغاز شد و به کسی هم رحم نکردند. هرکسی را که توانستند از سر راه خود برداشتند چراکه برخی خیال می‌کردند خدا خواب است و هرکسی از عالم و بزرگوار در سر راهشان بود کشتند، اما غافل از اینکه اراده‌ی خدای متعال را نمی‌توانند از سر راه بردارند.


این مسئول با بیان اینکه روز ۱۳ آبان و روز تبعید امام راحل به ترکیه را پیش رو داریم، ابراز داشت: چه کسی باور می‌کرد شاه با قدرتش و حمایت کشورهای قدرتمند از کشور فرار کند و جز نام پلید و ننگ چیزی باقی نگذارد. اما امام(ره) آمد و جامعه را مدیریت کرد و این مدیریت ۳۵ ساله توسط تعلیم و پرورش فرزند بزرگی چون مقام معظم رهبری ادامه پیدا کرد.


یوسفی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) اظهار کرد: در روز مبارزه با استکبار جهانی ملت ایران همه با هم و یکپارچه فریاد مرگ بر امریکا سر می‌دهند، همانطور که قبل از انقلاب گفتند در آینده هم خواهند گفت و هرگز با این فریب کاری‌ها، روبوسی کردن‌ها و حتی لبان خندان دشمن‌ فریب نمی‌خورد.

 

وی ضمن محکوم کردن جنایات آل‌سعود در منا و حکم اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان، تاکید کرد: عربستان باید بداند با هر قطره خون شیخ نمر یک شیخ نمر دیگری ساخته خواهد شد که سرانجام ریه ستمگران را خواهند کند. چراکه گرفتار یک عالم فرزانه شیعه افشاگر و با منطق شد.


خطیب جمعه سیمرغ در پایان گفت: از سازمان‌های بین‌المللی و حقوقی خواهان دفاع از حق مظلوم هستیم.

ارسال دیدگاه