تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مانور بحران آب با موفقیت در ملاکلا انجام شد/ قدردانی از ستاد پدافند غیرعامل سیمرغ

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: سناریو فرضی این مانور بصورت انفجار و تخریب خط انتقال آب شرب روستای ملاکلا تعریف شد.

به گزارش سیمرغ‌ ما، مصطفی زمانی صبح امروز در حاشیه مانور بحران آب روستایی در شهرستان سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این مانور همزمان با سومین روز از هفته پدافند غیرعامل با محوریت اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان سیمرغ برگزار شد.


وی افزود: سناریو فرضی این مانور بصورت انفجار و تخریب خط انتقال آب شرب روستای ملاکلا تعریف شد.


مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان سیمرغ ادامه داد: پس از اعلام موضوع توسط بخشدار، نیروهای اداره آب و فاضلاب روستایی در مکان حادثه مستقر و مشغول به رفع خرابی خط انتقال آب این روستا شدند.


این مسئول با بیان اینکه حین تعمیر خط، تانکر آب جهت تحویل آب شرب در این روستا حضور پیدا کرد، گفت: همچنین ۳ اکیپ مجزای اتفاقات نیز با امکانات و تجهیزات کامل به محل مورد نظر اعزام شده و به همراه سایر نیروهای مستقر در محل، نسبت به تخلیه مخازن زمینی، هوایی و شست‌وشوی کامل شبکه آب‌رسانی اقدام کردند.


زمانی با اشاره به حضور اکیپ آزمایشگاه سیار آب و فاضلاب روستایی در محل اجرای مانور و انجام آزمایشات لازم بر آب شرب روستای ملاکلا تصریح کرد: با انجام این آزمایشات مشخص شد که آب شرب این روستا پاک بوده و گل آلوده یا کلر در آب باقی نمانده است و برای نوشیدن مناسب است.


وی در پایان از همکاری فرمانداری، بخشداری، جمعیت هلال‌احمر قائم‌شهر، اداره بهداشت و درمان شهرستان و نیروی انتظامی جهت همکاری در اجرای این مانور قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه