تاریخ : ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

فروش فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» از ۱۱ میلیارد تومان هم گذشت

تنها فیلمی که در روزهای ۳ و ۴ آبان در سینماهای کشور نمایش داده می‌شود فیلم «محمد رسول‌الله(ص)» است که در تهران ۶ سالن آن را نمایش می‌دهند. هم‌چنین فروش این فیلم از مرز ۱۱ میلیارد تومان گذشت.

به گزارس سیمرغ ما، محمدرضا صابری مدیر دفتر پخش نور تابان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره نمایش فیلم در سالن های سینما گفت: در  روزهای یکشنبه (۳ آبان) و دوشنبه (۴ آبان)  فیلم محمد رسول الله در تهران و شهرستان اکران است . البته تعداد سالن هایی که در این روزها فیلم را نمایش می دهند محدود است زیرا اکثر سالن ها در ایام سوگواری به تعمیرات سالن ها مشغول هستند و نتوانستند در این دو روز پذیرای مخاطبان باشند. 

 

وی در ادامه گفت: در تهران سالن‌های ایران، پردیس کوروش، سپیده، قدس، ماندانا و شاهد فیلم را در روزهای یکشنبه و دوشنبه نمایش می‌دهند.

 

صابری درباره فروش فیلم گفت: به دلیل تعطیلات آمار دقیقی از فروش فیلم ندارم اما فروش این فیلم از مرز ۱۱ میلیارد گذشته است.

 

فیلم محمد رسول الله نماینده سینمای ایران در اسکار است این فیلم در ژانر تاریخی به کارگردانی مجید مجیدی است و داستان زندگی کودکی حضرت محمد (ص) را روایت می‌کند.فیلم از ۵ شهریورماه اکران شد و  با اقبال بسیار مخاطبان مواجه شده است.

 

انتهای پیام/ فارس

ارسال دیدگاه