تاریخ : ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

۲۴ ساعت گذشته خط قرمز پلیس راه برای مسافران، برگشت و جریمه ۳۹۷ خودرو از مازندران

کرونا در میان مسافران جاده‌های شمالی بخصوص مازندران دست به دست می‌شود.

گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران ، سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه در رنگ بندی جدید استان‌های کشور ۴ شهرستان آمل، محمودآباد، چالوس و قائمشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفت گفت: ممنوعیت ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی در مبادی ورودی استان تشدید شده است.

 

سرهنگ عبادی افزود: ماموران پلیس راه و دوربین های ثبت تخلف ۲۰۵ دستگاه خودروی غیربومی که دیروز قصد ورود به استان را داشتند جریمه کردند و ۱۹۲ خودروی غیربومی نیز به استان‌های خود بازگردانده شدند.

 

او گفت: رانندگان ۳۸ هزار و ۷۵۵ دستگاه خودروی غیربومی که از ابتدای امسال تاکنون قصد ورود به مازندران را داشته اند ، جریمه و ۱۲ هزار و ۸۴۹ خودرو با پلاک غیر بومی هم که در این مدت قصد ورود به استان را داشتند به استان‌های خود بازگردانده شدند.

 

سرهنگ عبادی افزود: پلیس در مبادی ورودی استان در محور‌های هراز ، کندوان ، سوادکوه و محور‌های شرقی و غربی استان به صورت ایست و بازرسی مستقر شده و اجازه تردد به خودرو‌های غیر بومی را به هیچ وجه نمی‌دهد.

 

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: تردد غیر مجاز در جاده‌های مازندران در شهر‌های قرمز ( در صورت وجود شهر قرمز ) تا یک میلیون تومان و در شهر‌های نارنجی نیز تا ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه خواهد داشت.

ارسال دیدگاه