تاریخ : ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

تجلیل از برگزیدگان جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا (ع)

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران: منتخبان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا (ع) معرفی شدند.

 

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، عباس زارع گفت: این دوره از مسابقات پارسال در دو رده سنی کودکان و نوجوانان (۷ تا ۱۸ سال) و بزرگسالان (۱۸ سال به بالا)، بخش ویژه بومی (ارسال نامه به زبان مازندرانی)، بخش ویژه حدیث رضوی و بخش بین الملل برگزار و با توجه به شیوع بیماری کرونا، آثار شرکت کنندگان از سراسر دنیا بیشتر به صورت مجازی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه نفرات برگزیده و شایسته تقدیر پانزدهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا (ع) از سری برنامه‌های بنیاد بین المللی امام رضا (ع) معرفی شدند افزود: برگزاری آئین اختتامیه به همراه تجلیل از برترین‌های جشنواره با توجه به پراکندگی جغرافیایی منتخبان و شیوه کرونا امکان پذیر نبوده و با حفظ کرامت و شان برگزیدگان این جشنواره، جوایز به حساب‌های بانکی آن‌ها واریز می‌شود.

 

زارع با اشاره به چاپ و بازنشرِ نامه‌های برگزیدگان و شایسته قدردانی در کتاب “نجوای دل” چاپ و روانه آن به بازار نشر، اسامی برترین های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نامه‌ای به امام رضا (ع) را براساس رأی هیات داوران این جشنواره اعلام کرد:

 

“بخش کودک و نوجوان”: هدیه مهرجوی نوا، فاطمه دو منجیدی و دیانا شیرزاد از مازندران به ترتیب  اول تا سوم ،
علی اصغر مویدی ، فاطمه زهرا آذر نیوا، نرگس بابایی، آرمیتا یوسفی، تینا شعبانپور، سیدرضا خراسانی، ابوالفضل فرج پور از مازندران و محمدامین درویش گفتار از گیلان، “جایزه شایسته تقدیر” دریافت کردند.

 

“بخش بزرگسالان”: عزیزالله محمدپور از بابل، آمنه شیری از تهران و سعید نوریان از اردبیل به ترتیب نفر  اول تا سوم.

“جایزه شایسه تقدیر” به سیده منیژه آقایی میر از بابل، زینب مستقیمان از قائم شهر، مهری ذبیحی اترگله از ساری، حدیث وفایی نژاد از ساری، صغری ابراهیمی از خراسان شمالی، ناهید شیرعلی نژاد از تهران، فاطمه ذبیحی از آمل و سعیده علیمحمدی سلطانمرادی از گیلان تعلق گرفت.

 

برگزیدگان  برتر در “بخش حدیث رضوی با موضوع نماز، ایثار و شهادت»: سیده سمیه محمدی و فاطمه زهرا خاصی از مازندران.

 

“بخش بومی جشنواره” صدف فیاضی، فاطمه (رویا) اسداللهی و راضیه اورعی به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم.

 

“بخش بین الملل”: کلثوم رجبی از افغانستان، ژاله عباس آوا از آذربایجان و ادریس یوسف عبدالقادر از نیجریه به ترتیب رتبه‌های اول، دوم و سوم.

 

“جایزه شایسته تقدیر”: تنویر فاطمه از هند، زهرا سادات اخلاقی از افغانستان، هنین تیری تون از میانمار، فاطیما تیتی لایو عبدالقادر ادریس از نیجریه، عبدالخالق شریف اف از تاجیکستان، امیره سرور از کانادا، آیات عثمان از دانمارک و امّ حسین از آمریکا.

ارسال دیدگاه