تاریخ : ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

برگزاری کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت دهه فجر در ارشاد سیمرغ

جلسه کمیته فرهنگی وهنری و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر سه شنبه ۷ بهمن با حضور اعضای این کمیته در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیمرغ برگزار شد.

به گزارش آوای سیمرغ، جلسه کمیته فرهنگی وهنری و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر سه شنبه ۷ بهمن با حضور اعضای این کمیته در محل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سیمرغ برگزار شد.

 

در ابتدای این جلسه زارعی رئیس اداره اظهار داشت با همکاری همه ادارات و نهادها،برنامه های فرهنگی و هنری امسال با رویکرد فضای مجازی و متنوع و برای همه اقشار و گروه ها خواهد بود . سپس دیگر اعضای کمیته به شرح و توضیح برنامه های خویش پرداختند.

 

نصب بنر وفضاسازی مناسب ایام الله دهه فجر- نواختن زنگ انقلاب در مدارس شهرستان در اولین روز از دهه فجر- دیدار با خانواده های معظم شهدا وعطر افشانی گلزار شهدا- مسابقه فرهنگی بیانیه گام دوم انقلاب ،برگزاری محافل انسی با قرآن و پخش از فضای مجازی- مسابقات فرهنگی هنری و کتابخوانی با موضوع دهه فجر و انقلاب در فضای مجازی ی ، ایستگاه نقاشی فجر انقلاب ، مسابقه هنری ادبی نماز ، پخش تصاویر آرشیوی راهپیمایی سالهای قبل در شبکه های اجتماعی و … از جمله مصوبات این کمیته بود.

ارسال دیدگاه