تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

توزیع سبد مهربانی اوقاف در سیمرغ

مدکل اوقاف و امور خیریه مازندران: سبد کالا بین سیل زدگان سیمرغ به برکت عوائد موقوفات در شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به همراه ضیافت افطاری، توزیع شد.

به گزارش سیمرغ ما، حجت الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران در گفتگو باخبرنگار ما ،گفت: یکصد سبد کالا به برکت عوائد موقوفات در شهرستان سیمرغ و قسمتی از آن بین سیل زدگان روستای رکن کلا این شهرستان توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه سبدکالا با حضورامام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ توزیع شد، افزود: اقلام غذایی نظیربرنج، مرغ، ماکارونی، رب گوجه، عدس از محتویات این سبد مهربانی اوقاف می‌باشد.

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: استان مازندران نیازمند وقف‌های جدید متناسب با نیاز‌های روز جامعه و به خصوص کمک به نیازمندان است.

 

وی افزود: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تلاش دارد تا کمک به نیازمندان با عزت نفس و کرامت انسانی همراه باشد و نباید فقر موجب تضعیف شخصیت انسان‌ها شود.

 

وی گفت: افطاردهی از محل درآمد امامزاده و موقوفات با این نیت طی ماه مبارک رمضان در امامزاده‌های شاخص دیار علویان در حال انجام است.

 

قابل ذکر است همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) و در راستای اجرای فرامین نماینده محترم ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف کشور، مراسم اجرای طرح افق (توزیع صد سبد کالا و اقلام غذایی بین سیل زدگان) از محل عواید موقوفات با حضور مدیرکل اوقاف استان، فرماندار سیمرغ، امام جمعه سیمرغ، معاون فرهنگی اجتماعی و مسؤل بازرسی اداره کل همراه با ضیافت افطاری در مسجد مهدیه روستای رکن کلای شهرستان سیمرغ صورت پذیرفت.

ارسال دیدگاه