تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اجرای برنامه بهار مهربانی ویژه کودکان سیل‌زده سیمرغ

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سیمرغ گفت: بهار مهربانی با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح ویژه کودکان سیل‌زده شهرستان سیمرغ با حضور همیاران سیل ایران برگزار شد.

به گزارش سیمرغ ما، مصطفی فضلی قادیکلایی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد:‌ بهار مهربانی با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح ویژه کودکان سیل‌زده شهرستان سیمرغ با حضور همیاران سیل ایران برگزار شد.

 

وی افزود: هدف از ادامه طرح بهار مهربانی را افزایش روحیه و ایجاد نشاط و شادابی در میان کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده سیمرغ برشمرد.

 

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سیمرغ بابیان اینکه برنامه بهار مهربانی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ و با مشارکت کانون همیاران سلامت روان دانشگاه علوم کشاورزی ساری با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و شاد ازجمله شعرخوانی و قصه‌گویی، ایستگاه نقاشی، نقاشی روی صورت ویژه کودکان و مسابقات فرهنگی ورزشی در کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا برگزار شد، اظهار کرد: در این برنامه سعی شد تا لحظاتی شاد و مفرح برای کودکان و نوجوانان حاضر رقم خورده و در پایان نیز به‌رسم یادبود به‌تمامی شرکت‌کنندگان هدایایی با مشارکت اعضا پویش همیاران سیل ایران اهدا شد.

 

وی ادامه داد: لوح تقدیری از طرف رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ به اعضا کانون همیاران سلامت روان اهدا شد.

 

دبیر انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سیمرغ گفت: سیل روزهای پایانی سال گذشته تبعات تلخ و دردناکی بر زندگی مردم شهرستان داشته و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان در کنار همکاران ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی مازندران در همان روزهای آغازین بهار عازم مناطق سیل‌زده شده و با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله ایستگاه نقاشی با کتاب درامانیم در روستای رکن کلا،  اجرای جنگ شادی در روستای تالار پشت، مدرسه حکمت کیاکلا، اجرای برنامه‌های شاد برای کودکان سیل‌زده در روز سیزده‌بدر در کتابخانه عمومی، اهدای بسته‌های فرهنگی و حمایتی شامل مواد غذایی و کتاب و لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی و البسه کودک سعی در شاد کردن کودکان آسیب‌دیده داشته است.

 

این مسؤول در پایان ضمن تشکر از آقای سیدیوسف قاضی‌زاده عنوان کرد: از آقای قاضی‌زاده به عنوان هماهنگ کننده اجرای این برنامه برای کودکان در کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا کمال تشکر و سپاس را داریم.

ارسال دیدگاه