تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

شورای اسلامی شهر کیاکلا طی پیامی روز کارگر را کارگران و زحمتکشان تبریک گفتند

شورای اسلامی شهر کیاکلا طی پیامی روز کارگر را کارگران و زحمتکشان تبریک گفتند. ( متن پیام به شرح زیر است ) بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور و تمدن آن در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد است و فی الواقع چرخ تولید و اقتصاد هر کشور به دست […]

شورای اسلامی شهر کیاکلا طی پیامی روز کارگر را کارگران و زحمتکشان تبریک گفتند.

( متن پیام به شرح زیر است )

بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور و تمدن آن در تجلی استعدادها و سرمایه انسانی ساعی و کارآمد است و فی الواقع چرخ تولید و اقتصاد هر کشور به دست توانای کارگران می چرخد و تلاش و کوشش آنان هست که صنعت مملکت را قوام و اقتصاد را بهبود می بخشد. کارگر به عنوان نیروی محرکه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ویژه‌‏ای در این عرصه دارد.

امیدواریم در سال ۱۳۹۸ که به فرموده مقام معظم رهبری سال “رونق تولید” است و اتفاقاً در دل این نامگذاری، کارگران در کشور عزیزمان ایفاگر نقش قابل توجهی در تحقق این شعار هستند، بتوانیم بیش از گذشته قدردان زحمات این قشر زحمتکش جامعه باشیم.

اعضای شورای شهر ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش شهر کیاکلا ، فرا رسیدن هفته کار و کارگر را به جامعه کارگران خدوم و زحمتکش تبریک نموده و توفیقات روز افزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از درگاه خداوند سبحان مسئلت داریم.

امور فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا

 

 

 

ارسال دیدگاه