تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام قدردانی آیت داداشی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا به همشهریان عزیز سیمرغی و بویژه مردم شریف سیل دیده شهر کیاکلا

پیام قدردانی آیت داداشی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا به همشهریان عزیز سیمرغی و بویژه مردم شریف سیل دیده شهر کیاکلا اتفاقات اخیر در بعضی از استان‌های کشور که شاهد نزولات آسمانی بودن بویژه شهرستان سیمرغ باعث بروز مشکلاتی برای مردم شد. آری وقوع سیل و آسیب دیدن اقشار مختلف جامعه […]

پیام قدردانی آیت داداشی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا به همشهریان عزیز سیمرغی و بویژه مردم شریف سیل دیده شهر کیاکلا

اتفاقات اخیر در بعضی از استان‌های کشور که شاهد نزولات آسمانی بودن بویژه شهرستان سیمرغ باعث بروز مشکلاتی برای مردم شد.

آری وقوع سیل و آسیب دیدن اقشار مختلف جامعه این رسالت مسئولیت پذیری برای ما وهمکارانم در شورا و شهرداری ومتولیان… امر را برای خدمت رسانی بهتر به آن‌ها سنگین کرده و انتظار می‌رود که همه مسئولان و مدیران از تمامی ظرفیت‌های در اختیار خود برای خدمت‌رسانی به مردم سیل زده شهرستان سیمرغ استفاده کنند.

با ایجاد فضایی در راستای تقویت هرچه بیشتر همدلی در جامعه که خوشبختانه بار دیگر ملت ایران با همدلی و از خودگذشتگی به بهترین شکل ممکن وحدت و اتحاد خود را به نمایش گذاشتند و از تمامی توان خود برای کمک به افراد سیل‌زده زادگاه عقاب تیز پرواز آسمان های ایران شهید خلبان احمد کشوری یعنی سیمرغ عزیز استفاده کردند.
وقوع این سیلاب و وارد شدن خسارات مختلف زیاد به مردم بار دیگر نشان داد که درد بخشی از مردم جامعه درد همه ملت است و خوشبختانه مردم استان مازندران نیز در راستای کمک به سیل زدگان شهرستان سیمرغ پیشگام و پیشتاز شدند.
سال نو فرصت خوبی است که ما در برنامه‌ها و عملکرد خود تجدید نظر کرده و طاعت و عبادت خداوند بزرگ را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.
نو شدن سال ۱۳۹۸ و تغییرات ایجاد شده، بوی رستاخیز از بهار می‌آید و در این فصل انسان مؤمنی با دیدن هر گل به نیروی قدرت خدا فکر می‌کند.که از زحمات خالصانه مسئولین گروههای حرکتهای خودجوش مردمی اعم از آقایان، خانمها، جوانان، نوجوان ، تراکتور داران ، جهادگران ، سپاه پاسدران ، بسیج ، پایگاه های مقاومت ، نیروهای خَدوم انتظامی ، آتشنشانی ها ، هلال احمر، آموزش و پرورش ، آستان قدس رضوی ، کمیته امداد ، بهزیستی ، شهرداریهای استان مازندران از جمله شهرهای(( قائم شهر ،جویبار، بابلسر، امیرکلا، بابل، ارطه، بهنمیر، فریدونکنار، آمل، بهشهر، نکا، محمود آباد، نور، رویان، کوهیخل، نوشهر، سرخرود،سوادکوه، تنکابن، رامسر، و بویژه پرسنل زحمتکش خدماتی شهرداری کیاکلا )) که از اولین روز عملیات امداد رسانی سیل بطور شبانه روزی پای کار آمدند و زحمت کشیدند کمال تقدیر وتشکر را دارم.
❎انشاالله زحمات جهادی شما نزد خداوند متعال درج وثبت شده است که برای خدمت به سیل زدگان ، محرومین و رنج دیدگان قدم برداشته اید.

❎درپایان از همه کسانیکه از ابتدای سیل از این حقیر کوچکتان در خصوص سیل زدگان وآسیب دیدگان ، کوتاهی، بی توجهی در زمینه های کمک رسانی و رسیدگی به همشهریان عزیز برخورد نا مناسب داشته ام همچنین پخش در اقلام از قبیل (موکت ، پتو، بسته های غذایی، نان و آب معدنی و…. ……. . ) بصورت محدود ویا کم دریافت کردند و حتی هیچگونه بسته هایی دریافت نکردن مرا به بزرگی خود شان ببخشند و از آسیب دیدگان و سیل زدگان عذر خواهی می نمایم.🙏
🇮🇷🇮🇷🇮🇷 🇮🇷🇮🇷🇮🇷
ارادتمند خدمتگزار شما آیت داداشی

 

 

ارسال دیدگاه