تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اعیاد شعبانیه مبارک باد

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کیاکلا با صدور پیامی اعیاد شریف و فرخنده شعبانیه؛ سوم، چهارم و پنجم شعبان المعظم سالروز میلاد باسعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، و حضرت امام سجاد (ع) را تبریک گفتند. در این پیام آمده است: «سوم شعبان المعظم سالروز […]

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کیاکلا با صدور پیامی اعیاد شریف و فرخنده شعبانیه؛ سوم، چهارم و پنجم شعبان المعظم سالروز میلاد باسعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، و حضرت امام سجاد (ع) را تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

«سوم شعبان المعظم سالروز میلاد مسعود سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و چهارم شعبان نیز ولادت باسعادت بزرگ جانباز تاریخ انسانیت حضرت ابوالفضل (ع) است که حضرت امام خمینی (ره) به میمنت و پاسداشت این ایام معظم، از آن‌ها به عنوان روز پاسدار و روز جانباز یاد نمود.

اعضای شورای شهر و شهردار کیاکلا ضمن تبریک اعیاد فرخنده پر برکت شعبانیه ، روز پاسدار و روز جانباز را به مردم شریف شهرستان سیمرغ و بویژه مردم ولایتمدار شهر کیاکلا تبریک و تهنیت عرض نموده و سر بلندی سیمرغ عزیز را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

امور فرهنگی شورای اسلامی شهر و شهرداری کیاکلا

 

 

ارسال دیدگاه