تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک اعضای شورای شهر و شهردار کیاکلا بمناسبت عید بزرگ و سعید مبعث

پیام تبریک اعضای شورای شهر و شهردار کیاکلا بمناسبت عید بزرگ و سعید مبعث (متن پیام به‌ شرح زیر می باشد) قل ما اسالکم علیه من اجر الا من شاء ان یتخذ الی ربه سبیلا بگو من از شما هیچ مزدی برای رسالتم نمی خواهم جز اینکه کسی بخواهد به سوی پروردگار خویش راهی برگزیند. […]

پیام تبریک اعضای شورای شهر و شهردار کیاکلا بمناسبت عید بزرگ و سعید مبعث

(متن پیام به‌ شرح زیر می باشد)

قل ما اسالکم علیه من اجر الا من شاء ان یتخذ الی ربه سبیلا
بگو من از شما هیچ مزدی برای رسالتم نمی خواهم جز اینکه کسی بخواهد به سوی پروردگار خویش راهی برگزیند.

مبعوث شد، برگزیده ای پاک که در برابر تمامی مصائب مسیر رسالتش، تنها خواستار هدایت امتش بود؛ هرگونه استهزا و تمسخر مشرکان که او را ساحر و شاعر، جن زده و دروغگو می خواندند به جان خرید.
او را بی نسل و ابتر می نامیدند، ولی او به وعده خداوند ایمان داشت.
چه سنگهایی که از هر سو در کوچه ها بر سرش فرود می آمدند وچه خارهایی که به پایش می خلیدند، بازهم استوار در مسیر رسالتش گام می نهاد.
زباله و نخاله بر درب منزلش میریختند و او همچنان تنها مصداق آیه “وانک لعلی خلق عظیم “(قطعا تو را خویی والاست) بود واز هدایتشان ناامید نمی گشت، به پرده کعبه چنگ می زد و می فرمود: خداوندا امت من را ببخش آنها جاهلند.
او بی پروا تمام اینها را تاب آورد تا بتواند پرده جهل و خرافه پرستی را از اندیشه امتش بزداید و نور یکتاپرستی، عدالت و ارتقای اندیشه را بر ضمیرشان بتاباند.
او مبعوث شد تا انسانیت و اخلاقیات را در پی حاکمیت شهوت و دنیازدگی جوامع انسانی دگرباره جاری سازد.
درآن روزگار دهشتناک او تفضل و رحمت پروردگار به آدمیان بود، تا راه محو شده و معرفت گمشده هستی را به ایشان به یاد آورد و از خواب غفلت بیدارشان کرده و به راه رستگاری و هدایت رهنمون شود.
مبعوث شد تا هرگونه حجتی در راه خیره گی و خیرگریزی از دوش انسانها برداشته شود و رحمت الهی و عنایت ربوبی بر همگان بتابد.
واکنون بعد از گذر ۱۴۰۰ سال و اندی که نام وآیین زیبایش رایحه بخش تمام عصرها بوده، او هنوز دلتنگ بشریتی است که ره گم کرده و نگاه نگرانش در پی راهیابی انسانهاست.
و هموست که شفاعت خود در قیامت و ظهور آخرین منجی حضرت صاحب الزمان را نوید داده است.
اعضای شورای شهر و شهردار کیاکلا این عید بزرگ را به مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان سیمرغ بویژه به شهروندان محترم شهر کیاکلا تبریک و تهنیت عرض نموده وامیدواریم در سال جدید با جدیت و با قاطئیت در زمینه های عمرانی ، زیبا سازی ، فرهنگی گام موثری را برداریم . همچنین باشدکه پیرو حقیقی اسلام ناب محمدی ومنتظر واقعی منجی بشریت باشیم.
روز برگزیده شدن آخرین پیامبر آفرینش محمد مصطفی صلوات الله علیه بر همگان خجسته و مبارک باد.

امور فرهنگی و اجتماعی شورای شهر و شهرداری کیاکلا

ارسال دیدگاه