تاریخ : ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سال نو مبارک…

سلام به همشهریان عزیزم: روزهای آخر سال همه بفکر تمیز کردن منازل بودن که سیل ناگهانی همه را غافلگیر کرد که باعث غم و اندوه همه عزیزان شهرستان سیمرغ و شهر کیاکلا شده است. امیدوارم که چنین حوادثی برای شهرستان پیش نیاید. همچنین روز پدر را به شهروندان عزیزم تبریک عرض می نمایم. طی چند […]

سلام به همشهریان عزیزم:

روزهای آخر سال همه بفکر تمیز کردن منازل بودن که سیل ناگهانی همه را غافلگیر کرد که باعث غم و اندوه همه عزیزان شهرستان سیمرغ و شهر کیاکلا شده است. امیدوارم که چنین حوادثی برای شهرستان پیش نیاید. همچنین روز پدر را به شهروندان عزیزم تبریک عرض می نمایم.

طی چند ساعت آینده,شاید وقت نکنم به این مفصلی عید روتبریک بگم.نزدیک سال جدیده و دوست داشتم این متن رو برای تمام دوستان و عزیزان کیاکلایی ام بفرستم.

اگر حرفی,حدیثی ناراحتی و کم کاری در مقابل شما بزرگواران و شهروندان عزیزم پیش اومده به بزرگواری خودتون ببخشید.امیدوارم در سال ۱۳۹۸ کارها را با قدرت تمام در زمینه های فرهنگی ، عمرانی ٬ خدماتی و همچنین پیشرفت توسعه شهری با همدلی همه عزیزان شورای شهر و مسئولین شهرستانی به جایگاه واقعی خودش برسانیم و آرزو میکنم در سال جدید دفترچه های بیمه ای پر از ورق سفید,جیبها وکیفهایی پر پول,کارتهای عابربانکی پر از گردش حساب,ماشینهایی با باکهایی پر از بنزین,لبهایی پراز تبسم و قهقهه,خانه هایی پر از آرامش و صلح و صفا,سفره هایی پر از برکت و خلاصه مجموعه ای از هرچه خوبی هاست, روزی شما باشه!…..

 

نوروز سال ۱۳۹۸ پیشاپیش مبارک و دلتون همیشه خوش

 

خادم شما آیت داداشی

 

 

 

ارسال دیدگاه