تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱:۲۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور نیروهای سپاه ۵ استان کشور در مازندران

فرمانده سپاه کربلا مازندران از حضور نیروهای سپاه ۵ استان کشور برای امداد رسانی به مردم سیل زده این استان خبر داد.

به گزارش سیمرغ ما، سردار محمد حسین بابایی در جشن بزرگ مبعث پیامبر که از سوی فرماندهی سپاه سید الشهدا استان تهران در شهرستان سیمرغ برای بالا بردن روحیه و شادی مردم سیل زده این منطقه در سالن ورزشی مائده این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: فرماندهی سپاه ۵ استان کشور به عنوان معین مازندران برای امداد رسانی در مناطق سیل زده استان حاضر شدند.

 

وی تصریح کرد: پس از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اعزام نیرو‌های سپاه به مناطق سیل زده برای کمک رسانی، نیرو‌های سپاه استان‌های سمنان، تهران، اردبیل، زنجان و گیلان به عنوان معین مازندران برای امداد رسانی در مناطق سیل زده مازندران حضور پیدا کردند.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه نیروهای سپاه در قالب گروه های جهادی برای امداد رسانی و کمک به مردم این استان طی روزهای گذشته به این مناطق اعزام شدند، تصریح کرد: هماهنگی بین نهادهای حمایتی و سپاه می تواند به بازوی محکم برای مردم حادثه دیده در زمینه های عمرانی، مالی و حمایتی تبدیل شود.

 

بابایی با تاکید بر اینکه روحیه جهادی در میان جهادگران همچنان ادامه دارد، گفت: مازندران طی ۴ سال گذشته و با مدیریت لشکر حضرت زینب(س) بیش از ۴ میلیارد تومان برای کمک رسانی به زلزله زدگان و مردم آسیب زده و بالا بردن روحیه و امید جمع آوری کررده است.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: روحیه جهادی هنوز وجود داشته تا آسیب ها و مشکلات را طی ۴ تا ۵ ماه آینده مرتفع کرده و مسئولان نیز به وظایف خود از جمله لایروبی رودخانه ها، عدم تجاوز به حریم ها و زیر سازی جاده ها و مسیر رودخانه عمل کرده تا مسیر رود به آن باز گردد.

 

وی با بیان اینکه حادثه اخیر طی ۷۰ سال گذشته در مازندران کم نظیر بوده است، بیان کرد: طغیان رودخانه و بروز سیلاب هم خسارت داشته و هم رحمت که دل های مردم از نقاط دور و نزدیک به هم نزدیک تر شود.

 

فرماندهی سپاه کربلا مازندران یادآور شد: فرهنگی که اسلام به ما داده فرهنگ انسان دوستی و محبت است طوری که در این روزهای سخت بیشترین حضور را روحانیت آگاه و انقلابی در بین مردم سیل زده داشتند.

ارسال دیدگاه