تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۲ ذخیره فایل ارسال به دوستان

همراهی ستاد مردمی امام رضا (ع) کمک به سیل‌زدگان

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با بیان اینکه همه باید به میدان بیاییم، گفت: ستاد مردمی امام رضا از روز اول آمد و برای بازسازی مناطق سیل‌زده آماده کمک است.

به گزارش سیمرغ ما، حسین یکتا، فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با حضور در مناطق سیلزده شهرستان سیمرغ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تجربه‌ایی که در زلزله سرپل ذهاب داشته ایم، در کنار گروه‌های جمعیت هلال احمر، گروه‌های جهادی سپاه، بسیج، ارتش و دیگر ارگان‌ها در منطقه آرام آرام مستقر می‌شویم.

 

وی با بیان اینکه البته ستاد مردمی امام رضایی‌ها از روز اول پای کار آمده‌اند، افزود: در کوچه پس کوچه‌های شهر با گل و لای و غم دل مردم افرادی را می‌بینیم که به صورت خودجوش، بسیجی، هیاتی با نگاه خیر و خیریه آمده اند و کمک می‌کنند.

 

فرمانده قرارگاه جهادی امام رضا (ع) با اشاره به اینکه شخصیت‌های اجتماعی، هنرمندان، ورزشکاران و برخی از عناصر علمی را نیز می‌بینیم، بیان کرد: هرکس هرطوری که توانسته برای کمک به سیل‌زدگان آمده است.

 

یکتا با بیان اینکه این یک سیل طبیعی و عادی نبوده و آبگرفتگی عظیمی در گلستان بوقوع پیوسته است، یادآور شد: در زمان جنگ این چنین آبگرفتگی‌هایی را دیده بودیم اما این اتفاق عجیب و غریبی است که یک روحیه جهادی می‌خواهد.

 

وی افزود: این اتفاق یک نگاه و تفکر بسیجی و پای کار امر ولایتی می‌خواهد، نگاه هموطن دوستی که همه باید به میدان بیاییم، هرکس نیست توفیق ندارد، این اتفاقی است که دارد یک حماسه را خلق می‌کند، حماسه‌ای که در یک ابعاد و طول و عرض در سرپل ذهاب دیدیم و امروز در کوچه پس کوچه‌ها این بسیجی‌ها و طلبه‌ها را می‌بینیم، متمکنان و متمولان آمدند و از پول و مال و با یک کامیون جنس تا کمک کنند، هر کسی کمک کرد ضرر نکرد، هرچه را در راه خدا بدهید خدا بیشتر از آن به شما می‌دهد.

ارسال دیدگاه