تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امدادرسانی به سیل‌زدگان با قوت پیش می‌رود

«محمد برمر» گفت: با حضور جهادگران بسیجی امدادرسانی به سیل‌زدگان سیمرغ با قوت پیش می‌رود.

به گزارش سیمرغ ما، «محمد برمر» فرمانده سپاه شهرستان سیمرغ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با اشاره به امدادرسانی بسیجیان به مردم سیل‌زده، اظهار داشت: عملیات تخلیه آب و لجن در منازل مسکونی شش روز است که به‌طور مستمر و بی‌وقفه توسط جهادگران بسیجی در حال انجام است و مخاطرات خاصی دارد.

 

وی افزود: وقتی به حیاط منزلی مراجعه می‌کنیم که تمام سطح آن‌ را تا ارتفاع حداقل ۵۰ سانتی‌متر و یا بیشتر آب و لجن پوشانده، ممکن است با ریزش چاه فاضلاب مواجه شویم.

 

فرمانده سپاه شهرستان سیمرغ اضافه کرد: از طرفی غلظت لجن‌ها به قدری بالاست که به موتور کامیون‌های لجن‌کش فشار وارد شده و ریسک کار بالاست.

 

این مسئول با عنوان اینکه تاکنون جهادگران بسیجی از خطرات محتمل مصون بوده‌اند و کار با قوت پیش می‌رود، گفت: تاکنون بسیجیان گروه‌های جهادی، هفت مدرسه این شهرستان را پاکسازی کردند.

 

برمر با بیان اینکه سپاه و بسیج وقف مردم و یک بازوی توانمند خدمت‌رسانی برای ادارات و نهادهاست، گفت: محلات آسیب‌دیده تالارپشت، رکنی کلا، دستکندکلا، برج خیل، ملاکلا و… در حادثه سیل روزهای متوالی میزبان حضور گرم جهادگران بسیجی و سپاهی مازندران و سایر استان‌های کشور برای عملیات تخلیه آب و لجن از خیابان‌ها و منازل مسکونی هستند.

 

وی با تشکر از مردم، دهیاران و شوراها، فرماندهان پایگاه مقاومت، هیات امنای مساجد، ائمه جماعات، پشتیبانی بخشداران، شورای شهر و شهردار پرتلاش، عنوان کرد: با همپوشانی ظرفیت‌های یکدیگر، سرعت کمک‌رسانی به مردم عزیز را افزایش می‌دهیم تا زندگی مردم هرچه زودتر به روند طبیعی برگردد.

ارسال دیدگاه