تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۲:۳۴ ذخیره فایل ارسال به دوستان

دانش آموزان در انتقال پیام شهدا کوشا باشند

مدیر کل بنیاد مازندران در یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سیمرغ گفت: دانش آموزان در انتقال پیام شهدا کوشا باشند.

به گزارش سیمرغ ما، هدایت مظلومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پیش از ظهر امروز بیستم اسفند ماه در یادواره شهدای دانش آموز شهرستان سیمرغ با بیان اینکه دانش آموزان عزیز در انتقال پیام شهدا کوشا باشند گفت: امروز دانش آموزان در سنگر مدرسه در جهت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت رسالت سنگینی بر عهده دارند و شما مناسب ترین گزینه برای پیام رسانی خون شهدا محسوب می گردید.

وی با اشاره به توصیه های شهدا در خصوص ضرورت حفظ حجاب در جامعه افزود: دانش آموزان وصایای شهدای عزیز را که سرشار از پند و نصیحت و سفارش است با دقت مطالعه کنند و توصیه های شهدای گرانقدر (( امر به معروف و نهی از منکر، شرکت در نماز جمعه و جماعت،پشتیبانی از ولایت فقیه …)) را سرلوحه زندگی خود قرار دهید.

مدیر کل بنیاد مازندران اظهارداشت: هر یک از شما می توانید یک پیام شهید را به دیگران منتقل نمائید و در این راستا چگونگی انتقال و محتوای پیام برای گیرنده و مخاطب (( نسل سوم و چهارم انقلاب)) مهم تلقی می گردد .

مظلومی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این یادواره گفت: صداقت ، خلوص نیت و کار دلی و اعتقادی از ویژه گی های بارز این یادواره به شمار می رود.

مدیر کل بنیاد مازندران گفت: به مناسبت ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهدا ، بطور همزمان ۲ هزار یادواره در دو هزار مدرسه استان برگزار میگردد.

گفتنی است یادواره شهدای دانش آموز سیمرغ با محوریت دانش آموز شهید قاسم عبادی همراه با تجلیل از والدین بزرگوار این شهید والامقام صورت گرفت.

ارسال دیدگاه