تاریخ : ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین اجرای زنده موسیقی در سیمرغ برگزار شد

به همت آموزشگاه موسیقی فروغ هنر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین اجرای زنده موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی محمدجعفر پوررضا در تالار قصر باران شهرستان سیمرغ برگزارشد. گروه موسیقی نغمه ساز با هنر نمایی آقایان علی چیتگر و یوسف زاده با ساز سنتور، امیر نبی پور با ساز ویلن، خانم مائده حسن نتاج ،ساز دف و رومینا راد منش، با ساز تنبک به خوانندگی محمد جعفر پور رضا، قطعات زیبایی از موسیقی اصییل ایرانی(سنتی) را زنده به اجرا در آوردند که مورد تشویق علاقه مندان و حاضرین در سالن قرار گرفتند.

به گزارش سیمرغ ما، به همت آموزشگاه موسیقی فروغ هنر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین اجرای زنده موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی استاد محمدجعفر پوررضا از هنرمندان مطرح و جوان شهرستان سیمرغ در تالار قصر باران برگزارشد.

گروه موسیقی نغمه ساز با هنر نمایی آقایان علی چیتگر و یوسف زاده با ساز سنتور، امیر نبی پور با ساز ویلن، خانم مائده حسن نتاج ،ساز دف و رومینا راد منش، با ساز تنبک به خوانندگی محمد جعفر پور رضا، قطعات زیبایی از موسیقی اصییل ایرانی(سنتی) را زنده به اجرا در آوردند که مورد تشویق علاقه مندان و حاضرین در سالن قرار گرفتند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه