تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

کسب رتبه برتر عضو فعال کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا در سومین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی مازندران

رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ گفت: عضو فعال کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا حائز رتبه سوم در بخش نامه های برتر سومین دوره جام باشگاههای کتابخوانی استان مازندران شد.

به گزارش سیمرغ ما، مصطفی فضلی‌قادیکلایی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: هدف از طرح جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان، همه‌گیر کردن کتاب و کتابخوانی به ویژه در کودکان و نوجوانان بوده و وظیفه اصلی باشگاه‌های کتابخوانی، بسترسازی برای جذب کودکان و نوجوانان به کتاب و مطالعه با استفاده از روش‌هایی همانند معرفی کتاب، مطالعه گروهی، نقد و بررسی، مبادله کتاب، خلاصه‌نویسی کتاب و نامه به نویسندگان بود.

 

فضلی گفت جام باشگاه‌های کتابخوانی فعالیت تأثیرگذاری بود که موجب شد با کمترین هزینه، یک موج فرهنگی مناسب در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی میان خانواده ها و با حضور کودکان و نوجوانان در کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا ایجاد شود.

دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ در ادامه بیان کرد خدا را شاکرم طی ۱۸ ماهه گذشته این چندمین بار است که در جشنواره های مختلف استانی و ملی اعضا فعال کتابخانه عمومی شهید کشوری خوش درخشیده و حائز رتبه های برتر می شوند.

 

وی افزود: در شهرستان سیمرغ ۴باشگاه کتابخوانی فعالیت می کردند که ۲باشگاه در کتابخانه عمومی شهید کشوری و به مربیگری خانم فرحبخش بوده که بعد از داوری باشگاه ها در سطح شهرستان، باشگاه کتابخوانی کتابخانه شهید کشوری به مرجله استانی راه یافت.

فضلی در ادامه خبر داد که پس از داوری های صورت گرفته سرکار خانم خاطره خرم عضو فعال کتابخانه عمومی شهید کشوری کیاکلا حائز رتبه سوم در بخش نامه های برتر در سومین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان مازندران شدند.

 

این مسؤول در پایان ضمن تبریک به خانم خرم ،از زحمات مربی باشگاه های کتابخوانی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سیمرغ سرکار خانم فرحبخش نیز تشکر و قدردانی کردند.

 

 

ارسال دیدگاه