تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۸:۵۱ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سالانه ۳۴ میلیارد دلار یارانه حامل‌های انرژی پرداخت می‌شود

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بودجه امسال تلاش شده برای اجرای طرح‌های هادی و راه‌های روستایی و بین روستایی ۵ هزار میلیارد در نظر گرفته‌شده است، گفت: سالانه ۳۴ میلیارد دلار یارانه حامل‌های انرژی پرداخت می‌شود در صورتی‌که بودجه سال جاری ۴۰۶ هزار میلیارد است.

به گزارش سیمرغ ما، عبدالله رضیان در مراسم افتتاح سالن ورزشی شهدای رکن‌کلا شهرستان سیمرغ ضمن گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار کرد: ۴۰ سال از عمر انقلاب اسلامی گذشته و توجه به تحریم‌های نفس‌گیری که دشمن اعمال کرده در شرایط بسیار سختی قرار داریم.

 

وی افزود: توهم دشمن این بود که امسال سال پایانی عمر نظام جمهوری اسلامی است اما دو عنصر اساسی ولایت و مردم باعث سربلندی نظام است.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه در بودجه امسال تلاش شده برای اجرای طرح‌های هادی و راه‌های روستایی و بین روستایی پنج هزار میلیارد در نظر گرفته‌شده است، تصریح کرد: سالانه ۳۴ میلیارد دلار یارانه حامل‌های انرژی پرداخت می‌شود درصورتی‌که بودجه سال جاری ۴۰۶ هزار میلیارد است.

 

وی ادامه داد: تلاش زیادی برای گران شدن حامل‌های انرژی صورت گرفت اما مجلس زیر بار نرفت.

 

رضیان با تأکید بر اینکه خواهش من این است فکر نکنیم نماینده‌ها دشمن شما هستند، اظهار کرد: گاهی گله‌مندی‌هایی به وجود می‌آید.

 

وی افزود: ۱۶ پروژه به این صورت در حوزه انتخابیه داشتیم که اکثراً به اتمام رسیده‌اند و چند پروژه باقی‌مانده هم کمک می‌کنیم تا پایان امسال یا سال آینده به اتمام برسد.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با شرح علت عقب ماندن پروژه‌ها پرداخت و گفت: در سال جاری ۹ میلیارد تومان برای ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر هزینه شد که همه نماینده‌ها به این موضوع معترض شدند اما باید از مدیرکل ورزش و جوانان استان تشکر کنم.

 

وی ادامه داد: این موضوع باعث شد پروژه‌های ورزشی ما عقب بماند.

 

رضیان با اشاره به اینکه سعی کردیم مردم و فضای مردم در بودجه امسال لحاظ شود، اظهار کرد: به فضل خداوند دشمن در این حوزه هم شکست خواهد خورد.

 

وی افزود: ما باید فضای معیشتی مردم را مدیریت و معیشت مردم را سازمان‌دهی کنیم.

 

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: همه ما پای نظام هستیم و خواهیم ایستاد تا نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند بماند.

ارسال دیدگاه