تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۵۳ ذخیره فایل ارسال به دوستان

امنیت امروز جامعه مرهون خون شهیدان است

سرهنگ محمد راعی خناری فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان حاجیان و جانبازی گفت: امنیت امروز جامعه مرهون خون شهیدان است.

به گزارش سیمرغ ما، سرهنگ محمد راعی خناری فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان حاجیان و جانبازی گفت: امنیت امروز جامعه مرهون خون شهیدان است.

 

وی افزود: اعتلای انقلاب اسلامی و به ثمر نشستن این درخت تنومند نشان از رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان است که همیشه مدافع اسلام و انقلاب بوده و با نثار خون خود این نهال را ابیاری کردند تا امروز به کوری چشم دشمنان پابرجا بماند.

 

 

سرهنگ راعی گفت: شهداء جان خود را در راه حفظ امنیت و سلامت جامعه اسلامی و اعتلای اسلام و نظام اسلامی فدا کردند تا امروز امنیت در جامعه ما برقرار باشد و در سایه همین امنیت شاهد تلاش و کوشش اقشار مختلف مردم در اجتماع باشیم.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ افزود: خانواده شهداء مایه افتخار و مباهات در جامعه هستند و ما به عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی باید به بهترین نحو حق شهداء و خانواده انان را ادا و ادامه دهنده راه این عزیزان والامقام باشیم.

 

وی با بیان اینکه شهداء در سربلندی و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش مؤثری دارند، تاکید کرد: ادامه دادن راه شهداء و امام راحل که از انقلاب و اسلام حمایت کردند بر همه ما واجب است.

ارسال دیدگاه