تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر همواره سیر صعودی را طی کرد

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه به آرمان‌های انقلاب که توانسته همچنان پس از چهل سال استوار بماند افتخار می‌کنیم، گفت: انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر همواره سیر صعودی را طی کرد علی‌رغم اینکه سعی کردند اقدامات و توانمندی‌های نظام را تضعیف کنند.

به گزارش سیمرغ ما، در ایام‌الله دهه فجر و ۴۰ سالگی انقلاب، بعد از ظهر امروز آیین مشعل گردانی با حضور مردم، ورزشکاران، قهرمانان ،دانش‌آموزان و مسئولان شهرستان سیمرغ در سالن شهید کشوری کیاکلا اجرا شد.

 

مجتبی حبیب‌نژاد فرماندار سیمرغ در این برنامه ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی سپری می‌کنیم که استکبار جهانی با نقشه‌ها و طرح‌های شوم خود سعی کرد انقلاب اسلامی را به‌زانو درآورد اما ملت انقلابی ما باشکوه‌تر و باعظمت‌تر از سال‌های قبل در برنامه‌های انقلاب حضور پیدا می‌کنند.

 

این مسؤول بابیان اینکه به آرمان‌های انقلاب که توانسته همچنان پس از چهل سال استوار بماند افتخار می‌کنیم، گفت: انقلاب اسلامی طی چهل سال اخیر همواره سیر صعودی را طی کرد علی‌رغم اینکه سعی کردند اقدامات و توانمندی‌های نظام را تضعیف کنند.

 

فرماندار سیمرغ بابیان اینکه دشمن سعی کرد احساس یاس و ناامیدی ایجاد کند، تصریح کرد: حضور حداکثری ملت ایران سبب شد همه نقشه‌های دشمنان نقش بر آب شود.

 

وی ادامه داد: مطمئن هستم امسال هم برگ زرین دیگری به‌عنوان افتخار بر دیگر افتخارات اضافه می‌کنید.

 

حبیب‌نژاد با اشاره به اینکه اهدافی که امام خمینی در سال ۵۷ انقلاب را آغاز کرد و به پیروزی رسید در حال اجرا است، اظهار کرد: همه ملت‌های مصلح که مقداری انصاف داشته باشند اذعان می‌کنند انقلاب اسلامی ایران توانسته است برای صدور انقلابش سدهایی را بشکند و از سدهایی عبور کند.

 

وی گفت: صدور انقلاب از آرمان‌ها و اهداف ما بود که در این چند سال شاهد آن هستیم.

ارسال دیدگاه