تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۰ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

پیام مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

به گزارش سیمرغ ما،  امام جمعه و فرماندار شهرستان سیمرغ به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر پیامی مشترک صادر کردند.

 

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی
امام خمینی (ره) : انقلاب ما انفجار نور بود .

۱۲بهمن سال ۵۷ روز ورود تاریخی امام راحل به کشور بعد از ۱۵سال دوری و تبعید یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی سابقه مردم و به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی بود که در قرون اخیر بی سابقه بوده است.
پیروزی انقلاب اسلامی از بزرگترین افتخارات ملت مسلمان ایران است، انقلاب اسلامی ایران، تجلی شکوهمند حماسه‌ای است که در ۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل و روز رهایی ملت بزرگ ایران، اسلام تولدی دوباره یافت و اندیشه معنوی و پاکی که از طریق انقلاب در قلب تاریخ رسوخ کرد.

انقلاب اسلامی ایران، تقلیدی از انقلاب‌های شرق و غرب نبود؛ باران رحمت خداوند برای ایجاد تحول حقیقی در نظام اجتماعی و سیاسی ایران و بازگشت به دامان اسلام راستین بود.

اینک در طلیعه چهلمین سال عزت، آزادی، توسعه و پیشرفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر را به همه فجر آفرینان و مردم همیشه در صحنه شهرستان سیمرغ تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند مسئلت می‌نماییم.

 

محمدباقر یوسفی – امام جمعه شهرستان سیمرغ
مجتبی حبیب نژاد روشن – فرماندار شهرستان سیمرغ

ارسال دیدگاه