تاریخ : ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۵۶ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیطره انقلاب ما جهانی است

فرماندار سیمرغ با بیان اینکه با اهدا خون شهدای عزیزمان انقلاب ما بارور و تنومند شد، گفت: سیطره انقلاب ما جهانی است و امروز برخی اقدامات مردم دنیا نشئت گرفته از انقلاب ماست و برخی کشورها الگو و معیار خود را انقلاب جمهوری اسلامی ایران قرار دادند.

به گزارش سیمرغ ما، زنگ انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور امام‌جمعه، فرماندار و مسؤولین شهرستان سیمرغ در مدرسه دخترانه ابتدایی شهید جعفری شهر کیاکلا نواخته شد.

 

شعبان‌علی رستمی در مراسم نواختن زنگ انقلاب در مدرسه ابتدایی شهید جعفری شهر کیاکلا، ضمن گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر، اظهار کرد: امام راحل فرمودند: «حکومت سلطنتی از ابتدا مخالف عقل بود.»

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سیمرغ با بیان اینکه در سال ۱۳۵۷ با رهبری امام راحل انقلابی بی‌نظیر کردیم که امروز چهل سال از آن می‌گذرد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری فرمودند: «چهل سالگی انقلاب‌ها آغاز تمدن بزرگ یا مژده‌ای برای شکوفا شدن تمدنی بزرگ است.»

 

این مسؤول در پایان از دانش‌آموزان به عضویت افتخاری در سمن‌ها دعوت کرد و گفت: پوستر این برنامه امروز رونمایی می‌شود.

 

سیطره انقلاب ما جهانی است

 

فرماندار سیمرغ در ادامه این برنامه ضمن گرامی داشت ایام‌الله دهه فجر و تبریک این ایام، اظهار کرد: ورود و حضور حضرت امام را در ۱۲ بهمن سال ۵۷ داشتیم که تثبیت پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی تفاوت ویژه‌ای با سایر انقلاب‌های سطح دنیا داشت که این تفاوت نگاه حاکم بر اهداف انقلاب است.

 

مجتبی حبیب‌نژاد با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته از بطن مردم بود و همه گروه‌ها در برپایی آن نقش ایفا کردند، تصریح کرد: بعد از ۴۰ سال علی‌رغم همه موانعی که در راه انقلاب توسط استکبار جهانی ایجاد شد خوشبختانه طبق فرموده مقام معظم رهبری چهلمین سال پیروزی انقلاب را باشکوه‌تر از سنوات قبل برگزار می‌کنیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه با اهدا خون شهدای عزیزمان انقلاب ما بارور و تنومند شد، گفت: سیطره انقلاب ما جهانی است و امروز برخی اقدامات مردم دنیا نشئت گرفته از انقلاب ماست و برخی کشورها الگو و معیار خود را انقلاب جمهوری اسلامی ایران قرار دادند.

 

فرماندار سیمرغ با اشاره به اینکه افتخار می‌کنیم که شاهد توانمندی‌های انقلاب هستیم و آنچنان قدرت‌مند شدیم که تن استکبار را میلرزانیم، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی فضایی فراهم شد که نخبگانی مثل شما که آینده سازان کشور هستید در سطوح علمی حرفی برای گفتن داشته باشند.

 

وی افزود: دانشمندان ایران در دنیا سرآمد هستند که همه این موارد از دستاوردهای انقلاب است.

 

حبیب‌نژاد گفت: سایر انقلاب‌های جهان در طول زمان دچار تغییر شدند اما انقلاب ما بر سه کلید واژه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی استوار است.

 

وی ادامه داد: طرح  عضویت افتخاری دانش‌آموزی در سمن‌ها در استان اجرایی می‌شود و امروز هم امروز از پوستر این برنامه رونمایی می‌شود.

ارسال دیدگاه