تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۸ ذخیره فایل ارسال به دوستان

باید مراقب جنگ روانی دشمن باشیم

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا گفته بود که کریسمس را با جشن سقوط دولت ایران و از بین رفتن انقلاب اسلامی شروع می‌کنیم، گفت: آنان خیال خامی را در سر می‌پرورانند اما باید مراقب جنگ روانی که دشمن ایجاد می‌کند باشیم.

به گزارش سیمرغ ما،  حجت‌الاسلام محمدباقر یوسفی در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: احیا فرایض دینی و احکام اسلامی یکی از برکات انقلاب اسلامی است.

 

امام‌جمعه سیمرغ بابیان اینکه در ایام شهادت شهیدان علی‌محمدی و احمدی‌روشن قرار داریم، گفت: برخی می‌خواهند بگویند که بدون غرب نمی‌توانیم اما احمدی‌روشن‌ها می‌گویند ما مقابل غرب می‌ایستیم و می‌توانیم این ایستادگی را ایجاد کنیم.

 

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی تنها دشمن مرز جغرافیایی ما نیستند و هدفشان مرزهای فکری ما است.

 

یوسفی در ادامه خطبه‌های نماز جمعه سیمرغ به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با مردم قم اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند: قم شهر انقلاب، مرکز انقلاب و مادر انقلاب است.

 

وی افزود: در این دیدار به‌اشتباه محاسباتی آمریکا هم اشاره شد.

 

امام‌جمعه سیمرغ با اشاره به اینکه جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا گفته بود که کریسمس را با جشن سقوط دولت ایران و از بین رفتن انقلاب اسلامی شروع می‌کنیم، تصریح کرد: آنان خیال خامی را در سر می‌پرورانند اما باید مراقب جنگ روانی که دشمن ایجاد می‌کند باشیم چراکه ممکن است تأثیر روی مردم داشته باشد.

 

خطیب جمعه سیمرغ خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم نکاتی را در رابطه با معیشت مردم به مسؤولین تذکر دادند که لازم است مسؤولین غفلت نسبت به وظیفه خود نداشته باشند.

 

یوسفی با تأکید بر اینکه آمریکا از برجام خارج‌شده و اروپا هم به وعده‌های خود نسبت به برجام پایبند نیست، اظهار کرد: ما به وعده‌های آمریکا و اروپا نسبت به برجام دل‌خوش نکردیم و امروز زمان تصمیم‌گیری است.

 

وی ادامه داد: از مسؤولین باید به این موضوع توجه کنند و اقداماتی انجام دهند تا آمریکا و اروپا فکر نکند ما به وعده‌های آنان دل‌خوش کردیم.

 

امام‌جمعه سیمرغ در پایان از آرین غلامی استاد بزرگ شطرنج ایران با توجه به اینکه در آستانه قهرمانی قرار داشت حاظر به رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی نشد تقدیر کرد.

 

ارسال دیدگاه