تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۰:۴۵ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم حماسه ۹ دی در سیمرغ برگزار شد+تصاویر (این خبر در حال بروزرسانی است)

مراسم حماسه ۹ دی با سخنرانی حجت‌الاسلام موحد مسؤول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز در مصلی نماز جمعه کیاکلا برگزار شد.

به گزارش سیمرغ ما، مراسم حماسه ۹ دی با سخنرانی حجت‌الاسلام موحد مسؤول سابق نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرز در مصلی نماز جمعه کیاکلا برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام محمدعلی الیاسی در این مراسم ضمن گرامی داشت حماسه بی‌نظیر ۹ دی و روز بصیرت، اظهار کرد: این روز یادآور حضور بی‌نظیر ملت قهرمان ایران است که اگر انقلاب سوم را برای این روز نامگذاری کنیم  برای بیان عظمت این روز کم است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه روز ۹ دی حتی از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا مهم‌تر بود و دشمن برنامه‌ریزی‌های دشمن انجام شده بود، تصریح کرد: حضور یکپارچه انقلابی مردم در روز ۹ دی تمام نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرد و این پیروزی بزرگ در این روز را به ارمغان آورد.

 

این مسؤول در پایان با اشاره به اینکه امسال نهمین سال پیروزی حماسه ۹ دی را جشن می‌گیریم، اظهار کرد: بعد از ۴۰ سال در آستانه جشن گرفتن چهلمین سال انقلاب می‌توانیم در مقابل امام رمان (عج) سر بلند کنیم و به عنوان سرباز آن حضرت خوشحال باشیم.

 

 

 

ارسال دیدگاه