تاریخ : ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

مردم از مدیریت شهری انتظار بیشتری دارند/انتظارات مردم تحقق نیافت

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا با تاکید بر اینکه مردم از مدیریت شهری انتظار بیشتری دارند تا برای تحقق اهداف اعلام شده گام برداشته و تلاش بیشتری داشته باشد، گفت: در این مسیر باید از کمک‌ها، راهنمایی‌ها و همدلی مردم بهره‌مند شویم.

به گزارش سیمرغ ما، آیت‌ داداشی در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: بیش از یک سوم دوران مسؤولیت پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کیاکلا می‌گذرد و کمتر از ۳۰ ماه تا پایان این دوره وقت باقی است.

 

وی افزود: ی مدت سپری شده از عمر پنجمین دوره شورای شهر کیاکلا برداشت برخی از شهروندان این است که این دوره شورا در برنامه‌ها و اهداف اعلام شده خیلی موفق نبوده است.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا با اشاره به اینکه تلاش اعضای شورای شهر آبادانی شهر بوده و طی مدت سپری شده از عمر شورا مردم شاهد اقدامات انجام شده بودند، تصریح کرد: در حال حاضر فعالیت‌ها در حوزه شهری به کندی پیش‌ می‌رود.

 

این مسؤول ادامه داد: برداشت افکار عمومی نسبت به وضع حاضر تحول در مدیریت شهری بود که این انتظار مردم تحقق نیافت.

 

داداشی با تاکید بر اینکه مردم از مدیریت شهری انتظار بیشتری دارند تا برای تحقق اهداف اعلام شده گام برداشته و تلاش بیشتری داشته باشد، اظهار کرد: در این مسیر باید از کمک‌ها، راهنمایی‌ها و همدلی مردم بهره‌مند شویم.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر کیاکلا در پایان گفت: ، شورای اسلامی شهر کیاکلا در این حوزه دست همه عزیزان را به گرمی می فشارد تا برای آبادانی شهر قدمی برداشته شود.

ارسال دیدگاه